CardFinans'ınızla n11.com'da 50 TL'ye varan ParaPuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

CardFinans’ınızla n11.com’da 50 TL’ye varan ParaPuan!

CardFinans ile N11 ortaklığı ile yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında 50 TL ye kadar Parapuan kazanabilirsiniz.CardFinans bireysel kredi kartınızla 16 – 31 Ocak tarihleri arasında www.n11.com‘dan belirli ürünlerde* tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde Şubat sonuna kadar geçerli ParaPuan hediye edilecektir. Kampanya kapsamında kazandığınız ParaPuanları Cardfinans cüzdan uygulaması yardımıyla gözlemleyebilirsiniz.  Cardfinans Cüzdan uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra “CardFinans’ınızla n11.com’da 50 TL’ye varan ParaPuan!” kampanyasının altında bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 16 ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılan 500 TL ya da 1000 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bu tarihlerden önce ya da kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler de geçerli değildir. Katılım İçin paraPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde “UGURLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için CardFinans müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da probleminiz var ise N11 müşteri hizmetleri ya da cardFinans müşteri hizmetleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında kazandığınız Parapuanları  01 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan para puanlar geri alınacaktır.
  • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  • Cardfinans ve n11 kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Cardfinans’ın tüm hakları gizlidir.
  • N11’in tüm hakları saklıdır.
  • Kazanılan Para puanlar 5 Şubatta harcama yaptığınız Cardfinans kredi kartına yüklenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.