CardFinans'a Ciceksatis.com'da Yüzde 25 İndirim Ayrıcalığı | Kampanya Bulucu

CardFinans’a Ciceksatis.com’da Yüzde 25 İndirim Ayrıcalığı

CardFinans’a Ciceksatis.com’da Yüzde 25 İndirim Ayrıcalığı

Kredi kartlarının markalarla ve mağazalarla ortaklaşa yaptığı kampanyaların bir örneği şimdi internet sitesi anlaşmalı olarak başladı. Cardfinans kampanyaları ile belirli tarihler arasında Ciceksatis.com adresinden yapacağınız alışverişlerde indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Çiçek Satış kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında CardFinans kredi kartınızı kullanarak www.ciceksatis.com adresinden tek seferde 75 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuz zaman, toplam tutar üzerinden %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik kampanya hem peşin, hem de taksitli alışverişlerin tamamında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Finansbank’a ait olan tüm kredi kartlarında geçerlidir. Hem bireysel kredi kartları, hem de Ticari kartlar bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya sadece kredi kartlarında değil, aynı zamanda banka kartlarından yapılan alışverişlerde de geçerli olacaktır. Sadece ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamına dahil değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, promosyon kodu ya da hediye çeki kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında CardFinans kartınızı kullanarak Çiçek Satış sitesinden tek seferde en az 75 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerden hiç biri bu kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanyanın Diğer Detayları Nelerdir?

Bu kampanya sadece www.ciceksatis.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Diğer kanallarla yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kampanya internet sitesinde ki tüm ürün ve kategorilerde geçerli olacak. Ürünün teslimatı ve ürünün satış şartları ile ilgili tüm sorumluluk Ciceksatis.com’a aittir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ