Cardfinans Yeni Yıla Özel 100 TL ParaPuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Cardfinans Yeni Yıla Özel 100 TL ParaPuan

Aralık ayı sonuna kadar bireysel kartlarınız ile giyim, kozmetik, elektronik ya da restoran sektöründe tek seferde yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri alışverişlerinizde anında 10 TL, toplamda 100 TL’ye kadar Parapuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yeni yıl alışverişlerinize başlamadan önce bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj olarak 2273’e ARALIK yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. “Kampanyaya katıldınız” onay mesajı geldikten sonra harcamalarınıza başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Para puanları görmek için QNB Finansbank Mobil uygulamasın edinmeniz gerekiyor. Bunun için eğer, Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play Market üzerindeki büyüteç işaretine yani Arama butonuna tıkladıktan sonra QNB  Finansbank yazın. Daha sonra açılan sayfadaki yeşil olarak belirlenmiş “İndir” butonuna tıklayarak uygulamayı indirin. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Para puanları uygulama içerisinden gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz, Apple store üzerindeki üzerindeki büyüteç işaretine yani Arama butonuna tıkladıktan sonra QNB  Finansbank yazın. Daha sonra açılan sayfadaki yeşil olarak belirlenmiş “İndir” butonuna tıklayarak uygulamayı indirin. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Para puanları uygulama içerisinden gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında ya da kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Bu neden kampanyaya katılım mesajını atmaya özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılım mesajı ücretlidir. Bu ücret bir mesaj ücreti olan 0.65 TL’den ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında toplam 100 TL Para puan kazanılabilir.
  • Ayn gün içerisindeki ilk iki alışverişin yalnızca ilki ödüllendirilir.
  • Cardfinans kampanyayı durdurma ve kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
  • Cardfinans’ın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Cardfinans müşteri hizmetlerin arayabilirsiniz.
  • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

  • ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.