CardFinans Penti Kampanyası | Kampanya Bulucu

CardFinans Penti Kampanyası

CardFinans Penti Kampanyası

Bitiş Tarihi : 31 Mart 2016

CardFinans kredi kartınızla Penti Mağazaları’ndan, FinansBank POS cihazı aracılığı ile yapıcağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde, bir adet Penti desenli kadın çorabı hediye! Kampanya yalnızca bununla sınırlı değil, ayrıca 7’ye varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.


Kampanyanın Avantajları Neler ?

Penti Mağazaları’ndan Finansbank kredi kartınız ( CardFinans ) veya Artı Pakete dahil Fix Card’ınız ile yapıcak olduğunuz 100 TL ve üzeri alışverişinize 1 adet Penti kadın çorabı hediye. Ayrıca yapılacak 2 ve 3 taksitli alışverişlere +4 taksit imkanı! Artı taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak eklenecektir.

Kampanya Detayları Neler ?

  • Artı Pakete dahil olmak isteyen FixCard sahipleri için her ay 5 TL’lik ücret, kartınızdan tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında satın aldığınız ürünlerin iadesi durumunda, fatura tutarı kadar size iade yapılacak.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilecek ? 

  • Kampanya CardFinans sahipleri ve Artı Pakete dahil olan Fix Card sahipleri için geçerlidir(artı pakete dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz).
  • Ticari kredi kartları, Artı Pakete dahil olmayan Fix Card’lar, banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan ile yapıcak olduğunuz alışverişler geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Kadar Sürecek ?

Kampanya için son gün 31 Mart 2016! Bu tarihe kadar yukarıda belirttiğimiz esaslar doğrultusunda, Penti Mağazaları’na giderek siz de bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Not : Kampanya kapsamında Penti’den satın aldığınız ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetlerinizi Penti’ nin 0 850 333 0 768 numaralı müşteri hizmetlerine iletilebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ