CardFinans Kartınızla Şaypa Marketlerden Yapacağınız Alışverişlere 15 TL Parapuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

CardFinans Kartınızla Şaypa Marketlerden Yapacağınız Alışverişlere 15 TL Parapuan

Kredi kartlarının özellikle market harcamaları için yapmış oldukları kampanyalar incelenmiş olduğu zaman çok da avantajlı gibi görünmeyebilir. Fakat market harcamalarınızı her halükarda yaptığınız düşünülürse ve bu alışverişten bir şey kazanmadığınız göz önünde bulundurulursa, kampanya kapsamında kazanacağınız avantajların değeri daha rahat anlaşılabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu CardFinans kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Şaypa marketlerden CardFinans kredi kartınız ile farklı günlerde ve tek seferde 3 defa 50 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 15 TL Parapuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Parapuanı da istediğiniz alışverişte kullanabilme şansınız olur.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Şaypa Market Kampanyalarından Finansbank müşterisi olan ve bireysel CardFinans kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Kurumsal ve şirket kredi kartları bu kampanya kapsamının dışında tutulmuştur. Bireysel banka kartları da kampanya kapsamının dışındadır ve bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanya tarihleri içerisinde kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra bireysel CardFinans kredi kartınız ile tüm Şaypa marketlerden 3 defa farklı günlerde ve tek tek seferde 50 TL veya üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 15 TL Parapuanı kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SAYPA yazarak 2273’e göndermeniz kayıt için yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajından önce yapmış olduğunuz alışverişlerin hiç birisi kampanya açısından değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 10 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişleri yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.