Kampanya Bulucu

Cardfinans ile Yapılan 500 TL ve Üzeri Hepsiburada.com Alışverişlerinde Kargo Ücretsiz

Hepsiburada.com ile Cardfinans ortak bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre 30 Kasım 2014 tarihine kadar Cardfinans’ınızla hepsiburada.com adresinden 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. Üstelik bu alışverişleri 9 taksitte ödeyebilme şansınız da cabası.

Her kampanyada olduğu gibi, bu kampanyada da bir takım kısıtlamalar mevcut. Örneğin yaptığınız alışverişin içerisinde 100 desi ve daha ağır ürünler var ise kampanya geçerli olamayacak. Ayrıca bu alışverişi banka kartları, parapuan ve ya ticari kredi kartları ile yapmış olduğunuzda yine kampanyadan yararlanabilme şansınız olmayacak. Bunun dışında ki tüm FixCard’lar kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilecek. Ayrıca kampanyanın tüm ve tek muhatabı tamamen hepsiburada.com adresi Finans bank bu kampanya kapsamında hiçbir sorumluluk üstlenmiyor. Bu nedenle kampanya ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıları doğrudan hepsiburada.com adresine iletmeniz gerekecek. Üye marka ve ürünlerde, bununla birlikte parapuan konusunda yaşanacak gecikmeler ve hatalar internet sitesine geç yansıyabilir.

Cardfinans Hepsiburada

CardFinans Hepsiburada.com Ücretsiz Kargo kampanyası ile ilgili tüm detaylar aşağıdadır:

1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında hepsiburada.com ‘da Finansbank bireysel kredi kartları ile yapılacak telekomünikasyon, gıda ve kuyum ürünleri haricindeki diğer  alışverişlerde sunulan peşin fiyatına 9 Taksit fırsatına ek olarak 500 TL ve üzeri 9 taksitli alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı sunulacaktır.

100 Desi üzeri olan ağır ürünler kargo bedava kampanyasına dahil değildir.

Finansbank  banka kartları, ticari kredi kartları ile ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Tüm FixCard sahipleri kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanabilecektir.

Üye marka, taksit ve ParaPuan bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.

hepsiburada.com ’un tüm  müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgiye www.hepsiburada.com adresinden ulaşılabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.