Kampanya Bulucu

CardFinans ile Toplamda 100 TL Para Puan Kazanma Fırsatı!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde QNB Finansbank bireysel kredi kartlarınızı kullanarak kozmetik, giyim ve restoran sektörlerinden tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanız için anında 10 TL Para Puan kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik toplamda 100 TL değerinde Para Puan kazanabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya Şubat ayına özel yapılmış bir kampanya olduğu için 1 Şubat 2017 tarihinden 28 Şubat 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu tarihler içinde kampanya kapsamında yer alan sektörlerden 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak Para Puan kazanabilirsiniz!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“CardFinans ile Toplamda 100 TL Para Puan Kazanma Fırsatı!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında olan sektörlerde yapılan alışverişin ödemesini yapmadan önce kampanyadan yararlanmak için kullanacağınız QNB Finasbank bireysel kredi kartınızda kayıtlı olan cep telefonu üzerinden “SEVGI” yazarak 2273 numarasına kısa mesaj göndermektir.

Kampanyaya katılmak için göndermiş olduğunuz kısa mesaj için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarifelerine göre ücret ödersiniz.

Kampanyaya katılmak için kullanabileceğiniz bir başka yöntem ise QNB Finansbank Çağrı Merkez’ini arayarak kayıt olmaktır.

Bu Kampanyadan En Fazla Ne Kadar Para Puan Kazanabilirim?

Bu kampanya ile kazanabileceğini Para Puanlar 100 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Kazandığım Para Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazandığınız Para Puanlar harcama yapılmış olan bireysel kredi kartına anında yüklenecek olup bu Para Puanları 31 Mart 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe dek kullanmadığınız Para Puanınız varsa bu puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde bireysel kredi kartınızdan geri alınacaktır.

Ek kart ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız Para Puanlar ek kartınıza yüklenecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden ilki kampanya kapsamında Para Puan kazanacaktır.

Satın alınan ürün iade edildiği taktirde iadesi gerçekleşen ürünün değeri ile orantılı bir şekilde kazandığınız Para Puanlar geri alınacaktır. Geri alınması gereken Para Puanları harcamanız halinde ise aynı tutar kredi kartınıza Para Puan borcu olarak yansıyacaktır.

Kazandığınız Para Puanlar ile katlı kullanım yapmanız mümkün değildir.

Para Puanlar kullanılarak yapılan harcamalar, ticari kullanımlar ve toptan satışlar kampanyaya dahil edilmemiştir.

QNB Finansbank bu kampanya ile ilgili koşullarda herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.