Kampanya Bulucu

CardFinans ile Starmaxx Lastikler 7 Taksit

Her mevsim değişmelerinde yapılan hazırlık ve yeniliklerin başında hiç şüphesiz araçlar geliyor. Arabalarınızın kışa hazır olup olmadığını kontrol etmek araç güvenliği için oldukça önemli. İşte tam bu geçiş dönemlerinden birindeyiz. İşte bu yüzden kış lastikleri ile ilgili kampanyalar da ortaya çıkmaya başladı. Bu kampanyalardan bir tanesi CardFinans ile Starmaxx mağazaları arasında yapılan anlaşma ile geldi.

Bu kampanyaya göre 31 Aralık 2014 tarihine kadar alacağınız Stamaxx lastiklerde 7 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Normal şartlarda sadece 3 taksit yapabilme özelliği varken, +4 taksit daha eklenerek bu 7 taksite çıkarıldı. Bu kampanya sadece CardFinans kartınız ile yapacağınız alışverişlerde ve sadece anlaşmalı Starmaxx işyerlerinde geçerli olacak. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız alışverişi yaparken POS makinesinin çekilmesi esnasında söylemeniz gerekecektir. Çünkü taksit bu aşamada yapılandırılacaktır. Kartınızda birikmiş olan Parapuanlarla alışveriş yaptığınızda, banka kartları ile veya kampanya kapsamında bulunmayan kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

cardfinans Starmaxx

CardFinans Starmaxx 7 Taksit Kampanyası ile ilgili detaylar:

ardFinans kredi kartları ile anlaşmalı Starmaxx üye işyerlerinde 31 Aralık’a kadar Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde 7’ye varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında 3 taksite +4 taksit fırsatı sunulacaktır.

Artı taksit üye işyerlerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak eklenecektir.

Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir.

Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Banka kartları, kampanya paketine dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.