Kampanya Bulucu

CardFinans ile Opet’ten Nakit Opet Kazanın

Kampanyaya kayıt olduktan sonra Visa Electron ya da Visa logolu Cardfinans Nakit kartınız ya da kartlarınızla yapacağanız ilk üç 75 TL ya da daha üzeri benzin ve motorin alımınıza 25 TL değerinde yakıt puan kazanacaksınız. Bu yakıt puanları anlaşlamalı Opet’lerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Opet’den alışveriş yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj olarak OPET yazıp 2273’e göndermeniz yeterli olacak. Daha sonra kampanya katılım koşullarını yerine getirdiğiniz taktirde cep telefonunuza kısa mesaj olarak Yakıt Puan kodu gönderilecek. Bu kodu Opet yetkilisine ileterek doğrulama yaptırdığınız taktirde bedava 25 TL’lik yakıt Puan alabilirsiniz. Kampanya kapsamında gönderilen SMS’ler operatörler kendi ücretlendirmektedir. Kampanyaları ve bakiyelerinizi görmek için CardFinans Mobil’i ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz. Cardfinans Cüzdan uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna indirmek için, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Uygulama üzerindeki birikmiş Para Puanlarla yapılan akaryakıt alışverişleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım yapılmadan yapılan ve bu tarihler dışında gerçekleştirilen akar yakıt alışverişleri kampanya kapsamında değildir. Bununla birlikte akaryakıt alışverişlerinizin farklı günlerde yapılması gerekiyor. Aynı gün içerisinde yapılan Akaryakıt alışverişleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için CardFinans müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da probleminiz var ise  CardFinans müşteri hizmetleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Cardfinanskampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Cardfinans’ın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan Para Puanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.

  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

  • Kazanılan yakıt puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.
  • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  • Katılım koşullarını visa.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Akaryakıt alımı sırasında karşılaşılan problemlerden Opet sorumludur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.