Kampanya Bulucu

CardFinans Faturalara 90 TL Para Puan veriyor

CardFinans müşterlerinin yükünü bir nebze azaltmak ve işlerini kolaylaştırmak için yeni bir kampanya başlattı. 2 Ocak 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında 2 bireysel kredi kartlarınızdan veya QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için talimat başına 15’er TL olmak üzere, toplamda 90TL ParaPuan hediye edilecek. Kampanya kapsamında kazandığınız ParaPuanları Cardfinans cüzdan uygulaması yardımıyla gözlemleyebilirsiniz.  Cardfinans Cüzdan uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Cardfinans cüzdan yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra,”CardFinans Faturalara 90 TL Para Puan veriyor” “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir. Talimat başına 15 TL Parapuan olmak üzere toplamda en fazla 90 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

2 Ocak 2018 ile 28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya yalnızca bu tarihler arasında yapılan otomatik ödeme talimatlarında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılan ya da iptal edilerek tekrardan otomatik ödeme talimatı verilen faturalar kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kazanılan Para Puanların kullanım tarihi 25 gündür. 25 gün boyunca kullanılamayan Para Puanlar Cardfinans tarafınca geri alınacaktır. Kampanyadan ek kartlarda yararlanabilir.ParaPuanlar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 90 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
  • ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılamaz.
  • Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
  • Ödeme tarihinizde kartınızın kullanılabilir limiti yada hesabınız yetersiz olduğunda ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.
  • FİXCard üzerinden talimatınız ile ödemesi yapılan her bir faturanıza Otomatik Fatura Ödeme Faizi yansıtılacaktır. Otomatik Fatura Ödeme Faiz oranı aylık %1.84’dir.
  • Cardfinans kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Cardfinans’ın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya müşteri bazlıdır yani her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.
  • ParaPuan kazanımından sonra 30 Haziran 2018 tarihinden önce otomatik ödeme talimatının iptali tespit edildiği taktirde kazandığınız Para Puan kullanılmış olduğu durumda kart ekstrenize bu kampanya kapsamında kazandığınız Para Puan kadar borç yansıyacaktır.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.