CardFinans Avis Kampanyası: Yüzde 25 İndirim ve 5 Taksit | Kampanya Bulucu

CardFinans Avis Kampanyası: Yüzde 25 İndirim ve 5 Taksit

CardFinans Avis Kampanyası: Yüzde 25 İndirim ve 5 Taksit

CardFinans, müşterilerine birçok ayrıcalık ve fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi CardFinans kampanyaları ile AVİS’ten yapacağınız araç kiralama işlemlerini indirimli olarak yapabilirsiniz. Üstelik bir de bu kampanyadan faydalandığınızda 5 taksit ile ödeme fırsatınız olur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu AVİS kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında CardFinans kredi kartınızı kullanarak herhangi bir AVİS ofisinden araç kiraladığınız zaman %25 indirimden faydalanabileceksiniz. Üstelik dilerseniz indirimli olarak yararlandığınız bu aracın ödemesini 5 taksit ile de ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Finansbank’a ait herhangi bir kredi kartına sahip olan herkesin katılımına açıktır. Bu kart sahipleri kampanyadan faydalanabilir. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir, bireysel olmayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kapsamında yapılacak tüm araç kiralamalarda provizyon yapılacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için indirim çeki, promosyon kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Sadece aracı almadan en az 4 saat önce rezervasyon yatırsanız ve ödemeyi de CardFinans kredi kartı ile yaparsanız, kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bunun dışında başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece 31 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka kampanyadan faydalanmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan araç kiralamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır. Bu nedenle de herhangi bir indirim ve taksit sayısı da söz konusu olmaz.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya AVİS ofislerinde bulunan tüm araçlarda geçerlidir. Filoda yer alan araçlar kampanya kapsamındadır. Kampanyadan faydalanabilmek için en az 4 saat önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Rezervasyonsuz yapılan araç kiralamalar kampanya kapsamında olmayacaktır. Ayrıca araçlar müşterilere full depo verildiğinden, alınırken de Full depo olarak alınır.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ