Kampanya Bulucu

Cardfinans Artı 3 Taksit Kampanyası

31 Ağustos’a kadar devam eden artı 3 kampanyası CardFinans ile sizlerle. Kozmetik, giyim ve aksesuar alışverişleriniz için yararlanabileceğiniz bu kampanyada en az tek seferde 100 liralık alışveriş yapmanız gerekiyor.

Artı 3 taksit kampanyası için siz ve üye işyerinin ek bir işlem yapmasına gerek kalmadan sistem artı 3 taksiti otomatik olarak yansıtacaktır. Yapılması gereken tek şey Cardfinans pos makinesinden geçirilmesi gerekiyor.

Sizlerde artık Cardfinans üyesi olan her yerden giyim alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için işyerine banka ile çalışıp çalışmadıklarını sorabilirsiniz. Yapılacak artı 3 taksit avantajına para puan ile yapılacak alışverişler ve banka kartları devre dışı bırakılacak ve yararlanılamayacaktır. Alışverişin üst limit hakkı ise bulunmuyor.

Kampanya detayları

1 – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında giyim, aksesuar ve kozmetik sektörelerindeki belirli anlaşmalı üye işyerlerinde Finansbank bireysel kredi kartları veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’lar ile Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerde +2 taksit. 3,4,5 ve 6 taksitli alışverişlerde kart hamilinin isteği üzerine artı 3 taksit sunulacaktır.
Artı 3 taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir.
Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
Finansbank Ticari kartları, banka kartları, Kampanya Paketine dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.