Kampanya Bulucu

Card Finans’tan www.enterprise.com.tr’de % 35 İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Card Finans’tan www.enterprise.com.tr’de % 35 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanyanın biteceği güne dek Card Finans kredi kartı ile birlikte Enterprise resmi internet sitesi olan www.enterprise.com.tr sitesi üzerinden yapılacak olan yurt içi araç kiralama işlemlerinde yüzde 35 oranında indirimden yararlanma şansını elde edersiniz! Üstelik bununla da kalmadan, Nissan Qashqai’yi Card Finans’a özel olmak üzere günlük 135 TL’ye kiralama şansını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Card Finans müşterilerinin 21 Haziran 2017 tarihine dek Enterprise’dan araç kiralaması gerekir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin rezervasyon yaptırması zorunludur. Bu nedenle kampanyadan faydalanmak için öncelikle Card Finans kredi kartlarından birine sahip olmalı ve sonrasında Enterprise resmi internet sitesi olan www.enterprise.com.tr sitesi üzerinden rezervasyon yapılması gerekir. Bununla birlikte rezervasyonunu iptal edecek olan kişilerin de yine aynı şekilde bu siteyi kullanması gerekir. Ödemesini geri almak isteyen kişilerin rezervasyona 24 saat kalmadan önce iptal etmesi gerekir. Araç kiralama işlemleri gerçekleştirilerek Enterprise Rent A Car genel kiralama koşulları geçerli olacaktır. Bu koşullara Enterprise resmi internet sitesi olan www.enterprise.com.tr sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Hangi Şehirlerden İndirimli Olarak Araba Kiralayabilirim?

Kampanya www.enterprise.com.tr sitesi üzerinden İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara ve Muğla şehirlerinde yer alan Enterprise ofisleri için yapılacak olan online rezervasyonlarda geçerli olacaktır. Bu sebeple de aracın rezervasyon sırasında belirtilmiş olan Enterprise ofisine gidilerek teslim alınması gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan asıl ve ek kart ile yapılacak olan kiralama işlemleri ile yararlanmanız mümkün olup kredi kartının araç kiralama işlemini gerçekleştirecek olan kişinin adına olması gerekir.

Kampanya günlük kiralamalarda geçerli olacaktır. Günlük hesap üzerinden en fazla 28 günlüğüne araç kiralanması mümkündür.

Dizel ve otomatik Nissan Qashqai günlük araç kiralama fiyatı Card Finans’a özel olmak üzere 135 TL olup, belirtilmiş olan bu aracın bahsi geçen Enterprise ofisinde olmaması halinde aynı grupta yer alan bir başka araç verilir.

Kampanya Enterprise filo imkanları ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Resmi Tatiller ve bayramlar dahil olmak üzere Enterprise filo imkanları çerçevesinde 7 gün ve 24 saat boyunca araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Araç kiralama işlemlerinin ardından kiralanan araçlar müşterilere full depo ile verilecek ve daha sonra da full depo ile geri alınacaktır. Araçları, deposu full olarak iade etmemiş olan kişilerden eksik benzin tutarı hizmet bedeline ilave olarak eklenecek ve kart sahibine yansıtılacaktır.

Navigasyon, Kartlı Geçiş Sistemi, ek şoför, bireysel kaza sigortası ve mini hasar güvencesi ve buna benzer hizmetler ekstra olarak ücretlendirilecektir.

Trafik cezaları müşterilere ait bir sorumluluktur. Trafik cezası ilk olarak Enterprise tarafından ödenecek ve daha sonra hizmet bedelinin üzerine eklenerek müşteri kredi kartından tahsil edilecektir.

Araçların teslimi sırasında müşteriden ilave provizyon alınacak ve bu provizyon ücreti kiralanacak ola araçtan araca göre de değişiklik gösterecektir.

Kampanya koşullarında meydana gelebilecek olan herhangi bir değişikliğin Card Finans resmi internet sitesi üzerine yansıması sırasında kısa süreli gecikmeler meydana gelebileceği için bunun da müşteriler tarafından dikkate alınması gerekir.

Enterprise resmi internet sitesi üzerinden Enterprise tarafından tüm müşterilerine sunulmuş olan kampanyalar ve bu kampanyalara dair detayları öğrenebilir ve Enterprise’ın bulunduğu lokasyonları inceleyebilirsiniz. Fakat QNB Finansbank bahsi geçen kampanyalar ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluğa sahip olmayacaktır.

Kampanya kapsamında Enterprise firması üzerinden kiralanmış olan araçlar ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi sorun ile ilgili olarak şikayet ya da itiraz için Enterprise araç kiralama firmasının 444 49 37 numaralı hattını aramanız mümkündür. Kiralanmış olan aracın kullanımı, iadesi ya da teslimi sırasında meydana gelebilecek herhangi bir sorun QNB Finansbank’ın sorumluluğuna ait olmayacaktır.

QNB Finansbank ve Enterprise önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.