Kampanya Bulucu

Card Finans’tan Vestel’de 12’ye Varan Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Card Finans’tan Vestel’de 12’ye Varan Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Artı Paket’e dahil edilmiş olan Fix Card’ları ya da Card Finans bireysel kredi kartlarından birini kullanarak anlaşmalı ve yetkili olan Vestel satıcılarına gidilerek QNB Finansbank POS cihazları üzerinden 100 TL ile 50.000 TL arasında yapılacak olan 3 ile 6 taksit aralığındaki beyaz eşya alışverişlerinde ek olarak 6 taksit, iki taksitli telekomünikasyon harici diğer alışverişlerde ise ek olarak 4 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Haziran ayı içerisinde anlaşmalı ve yetkili Vestel satıcılarına giderek alışveriş yapması gerekir. Yani son tarih 30 Haziran 2017!

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ilave olarak herhangi işlem yapmasına gerek olmamak ile birlikte beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişler sırasında Card Finans bireysel kredi kartları ya da Artı Paket’e dahil edilmiş olan Fix Card’lardan birini kullanarak 100 TL ve 50.000 TL aralığındaki alışverişlerin QNB Finansbank POS cihazı üzerinden yapılması gerekir. Böylece 3 ve 6 taksit arasında yapılacak olan alışverişlerde ek olarak 6 taksit kazanma fırsatını değerlendirerek toplamda 12 taksite varan taksitlendirme şansından faydalanabilir ya da 2 taksitli telekomünikasyon harici alışverişlerde ek olarak 4 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyanın kapsamına Arti Paket’e dahil edilmiş olan Fix Card’lar ya da Card Finans tarafından sunulmuş olan bireysel kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Beyaz eşya sektöründen yapılacak olan işlemlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış olup, telekomünikasyon alışverişleri dışında diğer alışverişlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 6 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında Artı Taksit üyesi olan iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde bu iş yerlerinin uygulayacağı taksitin üzerine ilave taksit uygulanacaktır.

Artı Paket kapsamında yer almayan Fix Card’lar, ticari kredi kartları ve banka kartları ile yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Para Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler artı taksit kampanyasına dahil edilmemiştir.

Fix Card Artı Paket üyesi olmak ya da bu konu ile ilgili olarak bilgi almak isteyen kişilerin 0 850 222 0 900 numarasını araması gerekir. Fix Card Artı Paket üyelik ücreti vergiler de dahil olmak üzere 5 TL olup her ay Fix Card’dan tahsil edilecektir.

Üye marka kampanya ve taksit içeriklerinde ortaya çıkabilecek olan değişikliklerin Card Finans resmi internet sitesi üzerinden yansıtılması sırasında ortaya çıkabilecek olan kısa süreli gecikmelerin dikkate alınmasında fayda vardır.

Vestel tarafından tüm müşterilerine sunulmuş olan genel kampanyalar ile ilgili tüm detaylı bilgilere Vestel Çağrı Merkezi, Vestel yetkili satıcıları ya da Vestel resmi internet sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. QNB Finansbank’ın Vestel tarafından sunulmuş olan diğer kampanyalar ile ilgili olarak herhangi bir miktarda sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Vestel yetkil satıcılarından satın alınacak olan ürünler doğrultusunda meydana gelebilecek olan her türlü sorun, şikayet ve itiraz için 0850 222 41 23 numaralı Vestel Şikayet Hattı’nı arayabilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

QNB Finansbank ve Vestel önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.