Kampanya Bulucu

Card Finans’tan Siemens’te 12’ye Varan Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Card Finans’tan Siemens’te 12’ye Varan Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Card Finans bireysel kredi kartları ya da Artı Paket’e dahil edilmiş olan Fix Card’lardan birini kullanarak anlaşmalı ve yetkili olan Siemens satıcılarına giderek QNB Finansbank POS cihazları üzerinden 100 TL ile 50.000 TL arasında yapılacak olan 3 ile 6 taksit aralığındaki beyaz eşya alışverişlerinde ilave 6 taksit, iki taksitli telekomünikasyon harici diğer alışverişlerde ise ilave 4 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2017 tarihine dek anlaşmalı olan Siemens yetkili satıcılarına giderek alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ekstra bir işlem yapmasına gereke olmamak ile birlikte beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişler sırasında Artı Paket’e dahil edilmiş olan Fix Card’lar ya da Card Finans bireysel kredi kartları kullanılarak 100 TL ve 50.000 TL aralığındaki alışverişlerin QNB Finansbank POS cihazı üzerinden yapılması gerekir. Böylelikle 3 ile 6 taksit aralığında yapılacak olan işlemlerden ilave 6 taksit kazanarak 12 taksite varan taksit fırsatından yararlanabilir ya da iki taksitli telekomünikasyon harici alışverişlerde ilave 4 taksitten yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyanın kapsamına Arti Paket’e dahil edilmiş olan Fix Card’lar ya da Card Finans bireysel kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış iken, telekomünikasyon harici diğer alışverişlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 6 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamındaki ilave taksit sayısı artı taksit üye iş yeri tarafından uygulanacak olan taksit sayısının üzerine ilave edilecektir.

Artı Paket haricinde Fix Cardlar, banka kartları ve ticari kredi kartları ile yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Para Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil edilmemiştir.

Fix Card Artı Paket üyesi olmak ya da bu konu hakkında bilgi almak isteyen kişilerin 0 850 222 0 900 numarasını araması gerekir. Fix Card Artı Paket üyelik ücreti vergiler de dahil olmak üzere 5 TL olup her ay Fix Card’dan tahsil edilecektir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek olan değişikliklerin Card Finans resmi internet sitesi üzerinden yansıtılması sırasında ortaya çıkabilecek olan kısa süreli gecikmelerin dikkate alınmasında fayda vardır.

Siemens tarafından tüm müşterilerine sunulmuş olan genel kampanyalar ile ilgili olarak detaylı bilgilere Siemens resmi internet sayfası, Çağrı Merkezi ya da yetkili satıcıları üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili olarak herhangi bir miktarda sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Siemens Ev Aletleri’nden satın alınacak olan ürünler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek olan her türlü sorun, şikayet ve itiraz için 444 6 688 numaralı Siemens Çağrı Yönetim Merkezi’ni arayabilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

QNB Finansbank ve Siemens önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.