Kampanya Bulucu

Card Finans’tan Bosch’da 12’ye Varan Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Card Finans’tan Bosch’da 12’ye Varan Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Card Finans tarafından sunulmuş olan bireysel kredi kartları ya da Artı Paket kapsamında yer alan Fix Card’lardan birini kullanarak anlaşmalı ve yetkili olan Bosch satıcılarına giderek QNB Finansbank POS cihazları üzerinden 100 TL ile 50.000 TL arasında yapılacak olan 3 ile 6 taksit aralığındaki beyaz eşya alışverişlerinde ilave olarak 6 taksit, 2 taksitli telekomünikasyon harici diğer alışverişlerde ise ilave olarak 4 taksit fırsatından faydalanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Card Finans müşterilerinin Haziran ayı içerisinde anlaşmalı olan Bosch yetkili satıcılarına giderek alışveriş yapması gerekir. Kampanya ile ilgili bir değişiklik yapılana dek son gün 30 Haziran 2017 tarihi olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Card Finans müşterilerinin ilave olarak bir katılım göstermesine gerek olmayıp, beyaz eşya sektöründen yapılacak olan işlemler sırasında Artı Paket’in kapsamına dahil edilmiş olan Fix Card’lar ya da Card Finans tarafından sunulmuş olan bireysel kredi kartları kullanılarak yapılacak olan 100 TL ve 50.000 TL aralığındaki alışverişlerin QNB Finansbank POS cihazı üzerinden yapılması gerekir. Böylelikle 3 ile 6 taksit aralığında yapılacak olan işlemlerden ilave olarak 6 taksit kazanarak 12 taksite varan taksit fırsatından yararlanabilir ya da 2 taksitli telekomünikasyon harici alışverişlerde ilave olarak 4 taksitten yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyanın kapsamına Arti Paket kapsamında yer alan Fix Card’lar ya da Card Finans tarafından sunulmuş olan bireysel kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında anlaşmalı Vestel yetkili satıcılarına gidilerek beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış olup, telekomünikasyon harici diğer alışverişlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 6 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır..

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler sırasında Artı Taksit üyesi iş yeri tarafından uygulanmış olan taksitin ardından ilave taksit ilave edilecektir.

Ticari kredi kartları, banka kartları ve Artı Paket’e dahil edilmemiş olan Fix Card’lar ile yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Para Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler artı taksit kampanyasına dahil edilmemiştir.

Fix Card Artı Paket üyesi olmak isteyen ya da bu konu ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgi almak isteyen kişilerin 0 850 222 0 900 numarasını araması gerekmektedir. Fix Card Artı Paket üyelik ücreti vergiler de dahil olmak üzere 5 TL olup her ay Fix Card’dan tahsil edilecektir.

Üye marka tarafından sunulmuş olan kampanya ve taksit içeriklerinde meydana gelebilecek olan değişikliklerin Card Finans resmi internet sitesi üzerinden yansıtılması sırasında ortaya kısa süreli gecikmeler çıkabileceği için müşterilerin bunu göz önünde bulundurması gerekecektir.

Bosch yetkili satıcıları tarafından tüm müşterilerine sunulmuş olan genel kampanyalar ile ilgili olarak tüm detaylı bilgilere anlaşmalı ve yetkili satıcıları, Bosch resmi internet sayfası ya da Bosch Çağrı Merkezi üzerinden ulaşmanız mümkündür. QNB Finansbank’ın Bosch tarafından sunulmuş olan kampanyalar ile ilgili olarak herhangi bir miktarda sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Bosch Beyaz Eşya’dan satın alınacak olan ürünlerden kaynaklı olarak meydana gelebilecek olan her türlü konu ile ilgili olarak tüm sorun, şikayet ve itirazlarınız için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Yönetim Merkezi’ni arayabilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

QNB Finansbank ve Bosch önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.