Card Finans'a Özel 200 TL Alışverişlere 20 TL İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Card Finans’a Özel 200 TL Alışverişlere 20 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyaya katılan kişiler kampanya tarihleri içinde Trendyol.com sitesi üzerinden Card Finans kartını kullanarak tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişte anında 20 TL indirim kazanma fırsatını elde ederler!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Card Finans’a Özel 200 TL Alışverişlere 20 TL İndirim!” kampanyası 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Trendyol.com sitesi üzerinden Card Finans kartıyla yapılacak olan ilk 200 TL ve üzeri alışverişte geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu indirimden yararlanmak isteyen kişilerin alışverişlerini Card Finans bireysel kredi kartı ile yapması gerekmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişleri taksitli ya da tek çekim üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Hangi Kartlar İle Yararlanabilirim?

“Card Finans’a Özel 200 TL Alışverişlere 20 TL İndirim!” kampanyasından yararlanmak ve 20 TL indirim kazanmak isteyen kişilerin Card Finans bireysel kredi kartlarını kullanarak tek çekim ya da taksitli bir şekilde tek seferde ödeme yapması gerekmektedir.

Kampanya Kapsamına Dahil Edilmeyen Kartlar Hangileridir?

Bu kampanyadan ticari kredi kartları, ticari banka kartları, bireysel banka kartları, artı paket kapsamında olmayan Fix Card’lar ile birlikte sanal kartlar dahil değildir. Bu nedenle bu kartlar ile yapılan ödemelerden 20 TL indirim kazanma şansınız bulunmamaktadır.

Kampanyaya Katılmak İçin Bir Sınır Var Mı?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen her bir kişinin kampanyaya katılma hakkı bir adet ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ödeme sayfasına gelindiği ve kredi kartı numarasının girildiği sırada indirim otomatik bir şekilde ödemeye yansıyacaktır. Bu nedenle de ödemenin sonrasında herhangi bir indirim gerçekleşmeyecektir.

Para Puan kullanılarak yapılan ödemelerde bu kampanyanın sunmuş olduğu indirimden yararlanmanız mümkün değildir.

Bu kampanya Trendyol sitesi üzerinde yer alan diğer indirim çekleri ya da kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Satılan alınmış olan ürünlerin iade edilmesi halinde kampanya ile kazanılmış olan indirim değerinin tamamı geri alınacaktır. İadesi gerçekleşen ürün bedelinden indirim tutarı çıkartılarak buna göre işlem yapılır.

QNB Finansbank ve Trendyol.com sitesi tarafından bu kampanyayı doğrudan durdurma ya da kampanya ile ilgili olan koşulların tamamını ya da bir kısmını değiştirme hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.