Kampanya Bulucu

Card Finans ile Ramazan’da Market Alışverişlerine 100 TL Para Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Card Finans ile Ramazan’da Market Alışverişlerine 100 TL Para Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan Card Finans bireysel kredi kartlarından birini kullanarak market sektöründe tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş sırasında anında 10 TL Para Puan ve toplamda 100 TL’ye kadar varan Para Puann kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 26 Mayıs ve 24 Haziran 2017 tarihleri arasında market sektöründen alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanabilecekleri iki farklı yol ve yöntem yer almaktadır. Bu kişilerin kullanabilecekleri ilk yol kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce QNB Finansbank sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan Card Finans bireysel kredi kartının bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden RAMAZAN yazdıktan sonra 2273’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Bununla birlikte yine kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce Çağrı Merkezi numarasını arayarak da kampanyaya katılmanız mümkündür. Kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılan kişiler her bir kısa mesaj için kullanmakta oldukları GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilir.

Kazandığım Para Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanacağınız tüm Para Puan’lar harcama yapmış olduğunuz anda harcama yapmış olduğunu bireysel kredi kartına anında yüklenecektir.

Kazandığım Para Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Para Puan’ları 31 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmanız gerekir. Bu tarihe dek kampanya kapsamında kazandığı Para Puan’ların tamamını ya da bir kısmını harcamamış olan kişilerin kullanmamış oldukları Para Puan’lar 1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde bireysel kredi kartından geri alınacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler QNB Finansbank tarafından çıkartılmış olan bireysel kredi kartlarıyla ayrı ayrı alışveriş yaparak alışveriş yapabilir ve Para Puan kazanabilir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında birbirinden farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları kullanılabilecek olsa da tüm bu kartlar kullanılarak her bir müşterinin kampanyadan kazanabileceği en yüksek Para Puan değeri 100 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında ek kart kullanılarak yapılacak olan harcamalardan kazanılmış olan Para Puan’lar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenir.

Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde aynı iş yeri üzerinden yapılacak olan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecek ve bu kapsamda ödül verilecektir.

Her müşteri kampanyaya sadece bir defa katılım gösterebilecektir.

Kampanya kapsamında satın alınmış olan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilmiş ürünlerin tutarı ile orantılı bir şekilde kazanılmış olan Para Puan’lar geri alınacaktır. Para Puan’larını harcamış olan kişilerin ilgili alışverişleri yapmış olduğu bireysel kredi kartına geri iadesi gerçekleşmesi gereken Para Puan tutarı borç olarak yansıtılacaktır.

Para Puan kullanılarak yapılacak olan harcamalar kampanyaya dahil edilmemiştir.

Toptan satış ve ticari kullanım amaçlı yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınmış olan ürünler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek olan herhangi bir sorun, şikayet ya da itirazlar üye iş yerlerinin şikayet hattına iletilebilir, zira tüm bu bu problemlerden QNB Finansbank sorumlu değildir.

QNB Finansbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.