Kampanya Bulucu

Card Finans ile Mobilya, Beyaz Eşya ya da Elektronik Mağazalarında 500 TL’ye Varan Hediye Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Card Finans ile Mobilya, Beyaz Eşya ya da Elektronik Mağazalarında 500 TL’ye Varan Hediye Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde mobilya, beyaz eşya ya da elektronik sektörlerinden kampanya kapsamında belirtilmiş olman bireysel kredi kartlarından birini kullanarak yapılacak olan harcamaların hemen sonrasında sizlere gönderilecek olan kısa mesajı üç gün içinde yanıtlamanız halinde 500 TL’ye varan Hediye Para kazanma şansını da elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya yalnızca Haziran ayı içerisinde geçerli olacağı için kampanyanın sona erme tarihi 30 Haziran 2017 olarak belirlenmiştir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan yalnızca ödemelerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmiş olup kredi kartı limiti 1.875 TL’den yüksek olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri faydalanabilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak kampanya kapsamında belirtilmiş olan bireysel kredi kartlarından birini kullanarak mobilya, elektronik ya da beyaz eşya sektörlerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekir. Daha sonra bu kişilere gönderilecek olan kısa mesajın üç gün içinde HP yazılarak yanıtlanması gerekecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kendilerine gönderilecek olan kısa mesaj ile hediye para teklif edilecek olan kişiler faydalanabilecektir. Müşteri özelinde yapılacak olan değerlendirmenin ardından ise bireylerin yapmış oldukları alışverişlerin tamamı ya da belirli bir bölümü için Hediye Para teklif edilmesi mümkündür.

Kazandığım Hediye Para’ları Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında 500 TL’ye kadar olan hediye para teklifleri için verilecek olan harcama sözü 12 aylık bir dönemi kapsayacaktır. Kampanyanın ardından yapılacak olan her 100 TL alışveriş, 1 TL hediye para bakiyesini kapatacak ve 12 aylık dönemin sonunda harcama sözü verilmiş olan tutarın kapatılmamış olan bakiye kısmına karşı gelecek olan Hediye Para tutarı kadar borç ekstrenize yansıtılacaktır. Bir ay içerisinde en fazla 150 TL değerinde Hediye Para bakiyesi kapatabilmeniz mümkün olacaktır. Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz Hediye Para harcama sözü yalnızca yapılacak olan alışveriş işlemlerini kapsayacak olup nakit avans, anında kredi işlemleri ve TL yükleme işlemleri harcama sözüne dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan tüm Card Finans bireysel kredi kartlarını kullanarak yapacağınız alışverişler ile yararlanabilmeniz mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında Card Finans ve Fix Card sahipleri Hediye Para kullanma hakkına en fazla bir kez erişebilecek olup, Card Finans Xtra, World Signia / World Elit, Platinum ve Club Finans kredi kartlarına sahip olan kişiler Hediye Para kullanımı karşılığında vermiş oldukları harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde ikinci defa Hediye Para kullanma hakkını elde edebilecektir. Sunulmuş olan iki Hediye Para karşılığında verilmiş ola harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmiş olması halinde yeni bir Hediye Para teklifi yapılacak ve en fazla iki adet açık Hediye Para kullanımı olmak üzere Hediye Para fırsatından sürekli yararlanma şansı sizlerin olacaktır. Bununla birlikte bir ay içerisinde kapatabilecek olan en yüksek Hediye Para tutarı 150 TL olduğu için dolaylı yoldan olmak üzere on iki aylık müddet boyunca kullanılabilecek ve harcama sözü verilebilecek olan Hediye Para sınırı 150*12 işleminin sonucunda 1.800 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor. Bununla birlikte bir müşteriye bir alışverişin ardından en fazla 500 TL değerinde Hediye Para teklifi yapılabilecek olup, henüz bakiyesini kapatmamış olan tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Hediye Paraların kazanılmış olduğu alışverişin belirli bir bölümü ya da tamamının iade edilmesi halinde, kampanya iptal edilecek ve harcama sözünden geriye kalan bakiye ekstrenize yansıyacaktır.

Ek kart kullanarak Hediye Para kullanımını gerçekleştirmeniz mümkün olmayıp ancak ve ancak Hediye Para kullanımı yapılmış olan asıl karta bağlı olan ek kartlar kullanılarak yapılacak olan harcamalar alışveriş sözüne sayılabilir.

Ticari kullanımlar ile Hediye Para’dan faydalanılması mümkün değildir. Böyle bir faydalanma tespit edildiği takdirde Hediye Para tutarı geri alınacaktır. Müşterilerin kredi kartlarını sürekli bir şekilde ve ticari amaçlı olarak kullanması yasak olup bu şekilde harcama yapan müşterilerin Hediye Para’dan faydalanmasına izin verilmeyecektir. Bu şekilde kartını kullanan bir müşterinin tespit edilmesi halinde QNB Finansbank tarafından kartın iptal edilmesi ve Hediye Para tutarının önceden herhangi bir şekilde bildirme gereği duyulmadan geri alınması QNB Finansbank’ın bir yetkisidir.

Vermiş olduğunuz harcama sözünün devam ettiği sırada yapılacak olan ödemelerde düzensizlik olması sebebi ile kredi kartınızın limitinin düşürülmesi ve bu esnada harcama sözü vermiş olduğunuz tutardan eksik bakiye kalması halinde, geriye kalan Hediye Para bakiyesi kartınızdan geri alınacaktır.

Para Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler üzerinden Hediye Para kazanmanız mümkün değildir.

Kısa mesaj gönderilmemiş olan işlemlerde Hediye Para kullanımı için 0 850 222 0 900 numaralı Telefon Bankacılığını aramanız ve kampanyalar menüsü üzerinden kampanyaya dahil olmanız gerekir.

2 Mayıs 2016 tarihinden itibaren sanal kart kullanılarak yapılacak harcamalara Hediye Para programına dahil edilmeyecektir.

Hediye Para programına hangi bireysel kredi kartı ile kayıt olmuşsanız verilmiş olan harcama sözünün tamamının da bu kart ile yapılacak olan harcamalar doğrultusunda kapatılması gerekecektir.

Hediye Para IPTAL yazdıktan sonra 2273’e atılacak olan bir kısa mesaj ya da Telefon Bankacılığı numarası olan 0850 222 0 900 numarası üzerinden iptal edilebilir.

QNB Finansbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.