Kampanya Bulucu

Card Finans ile 100 TL Para Puan Kazanma Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Card Finans ile 100 TL Para Puan Kazanma Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Şubat ayı içerisinde QNB Finansbank bireysel kredi kartlarını kullanarak kozmetik, giyim ve restoran sektörlerinden tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için anında 10 TL ve toplamda bir ay boyunca 100 TL değerinde Para Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Card Finans ile 100 TL Para Puan Kazanma Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında QNB Finansbank bireysel kredi kartlarını kullanarak kampanya kapsamında belirtilen sektörlerden 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için kullanabileceğiniz iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki QNB Finansbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “SEVGI” yazdıktan sonra 2273 numarasına kısa mesaj göndermektir. Bir diğer yol ise QNB Finansbank Çağrı Merkezlerini kullanarak kampanyaya dahil olmaktır.

Bu kampanya kapsamında kısa mesaj yolu kullanılarak gönderilecek olan kişiler kullanmakta oldukları GSM operatörleri tarafından belirlenmiş olan tarifelere göre ücretlendirilecektir.

Kazandığım Para Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Para Puan’lar harcamayı yaptığınız bireysel kartlara harcamayı gerçekleştirdiğiniz anda yüklenecektir.

Kazandığım Para Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Para Puan’ları 31 Mart 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Para Puan’lar 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyaya tüm QNB Finansbank bireysel kredi kartları dahil edilmiş olup ek kartlar ile yapılan alışverişlerden kazanılan Para Puan’lar ek kart sahiplerinin kartlarına yüklenir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan kişiler sahip oldukları farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile alışveriş yapabilecek olsa da kampanyaya katıldıkları kartların tamamı ile toplamda 100 TL değerinde Para Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapacağınız harcamalardan sadece ilki ilke Para Puan kazanmanız mümkün olacaktır.

Bu kampanya kapsamında kazanacağınız Para Puanlar’ı katlı bir şekilde kullanmanız mümkün değildir.

Kampanya kapsamında almış olduğunuz ürünleri iade etmeniz halinde, iadesi gerçekleşen ürünün fiyatı ile orantılı bir şekilde kazandığınız Para Puan’lar da sizden geri alınacaktır. Kazanmış olduğu Para Puan’ları harcayan kişilerden ise harcama yapmış olduğu tutar kadar kredi kartına Para Puan borcu yansıtılır.

Para Puan kullanılarak yapılan ödemeler ve ticari kullanımlar ile toptan satışlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında satın alınan ürünler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü itiraz, şikayet ve sorunlar ilgili üye iş yerlerinin şikayet hattına iletilebilecektir.

QNB Finansbank bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların bir bölümünü ya da tamamını daha önceden haber verme gereği duymaksızın değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.