Kampanya Bulucu

Business Card’dan Akaryakıt Alışverişinize 50 TL World Puan!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Business Card’dan Akaryakıt Alışverişinize 50 TL World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 5 tane 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde 50 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 2 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında herhangi bir akaryakıt istasyonuna giderek alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir harcama yapmadan önce Vakıfbank sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden BEDAVA yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kredi kartına ait numaranın son 6 hanesini 6635’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz World Puanlar kampanya kapsamında harcama yapmış olduğunuz kredi kartına kullanıma açık olması halinde 12 Temmuz 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan World Puan’ların son kullanma tarihi 22 Temmuz 2017 olarak belirlenmiş olup bu tarihe dek kullanılmayacak olan World Puan’ların kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 23 Temmuz 2017 tarihinde tamamen kartınızdan geri alınmasına karar verilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya en fazla bir defalığa mahsus olmak üzere dahil olabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde World Puan kazanabilme fırsatını elde edecektir!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde tek seferde yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya tüm akaryakıt istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt alışverişleri dahil edilmiştir.

Bireysel kartlar ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Nakit çekim işlemleri, internet üzerinden yapılacak olan işlemler ve mail order işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde World Puan kazanımı da gerçekleşmeyecektir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların belirli bir kısmını ya da tamamını değişikliğe uğratma, kampanyayı dursaksatma ya da devam ettirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.