Business Card ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Business Card ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Vakıfbank Business Card’ı ile kampanya tarihleri arasında ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 5 tane 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 50 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Business Card ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Vakıfbank Business Card’ı ile birlikte akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Vakıfbank üzerinde kayıtlı olan cep telefonları üzerinden “BEDAVA” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanyadan yararlanmak için kullanacakları karta ait numaranın son altı hanesini yazarak 6635 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Kampanyadan kısa mesaj yolu ile yararlanan müşteriler atmış oldukları kısa mesaj için kullanmakta oldukları GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan ücret tarifesine göre ücret ödeyecektir.

Bu Kampanyaya Hangi Akaryakıt İstasyonları Dahildir?

Bu kampanya ile tüm akaryakıt istasyonlarından Vakıfbank Business Card’ları kullanılarak akaryakıt alışverişlerinde bulunabilir ve bu şekilde indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyadan Kazandığım İndirim Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazandığınız indirimler kampanyaya katılmış olduğunuz kartın kullanıma açık olması halinde 13 Mart 2017 tarihinde kartınıza yansıyacaktır.

Kartınız her ne sebeple olursa olsun kullanıma kapandıysa bu kampanyadan yararlanma şansınızı kaybetmiş olursunuz.

Kampanyadan En Fazla Ne Kadar İndirim Kazanabilirim?

“Business Card ile Akaryakıt Alışverişinize 50 TL İndirim!” kampanyası ile her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek indirim tutarı 50 TL değerinde belirlenmiştir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamına Bankomat Kartlar ve bireysel kartlar dahil edilmemiştir.

Aynı gün içinde birden fazla kez tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişte bulunmanızın bir faydası yoktur. Zira aynı gün içinde tek seferde yapılan akaryakıt işlemlerinde o gün yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.

Bu kampanyadan internet alışverişleri, mail order işlemleri, nakit çekim işlemleri, puan kullanılarak yapılan ödemeler ve iade ile iptal işlemleri yapılması halinde yararlanmanız mümkün değildir.

Vakıfbank bu kampanyayı doğrudan durdurma ya da kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da bir kısmında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.