Kampanya Bulucu

Burger King®’den Axess Mobil’e Özel Fırsat!

Burger King ve Axess ortaklığında müşterilerine özel kampanya geldi. Kampanya kapsamında  Chicken Whopper® + Orta Boy Patates + Büyük Boy İçecek +8’li Soğan Halkası sadece 17,50 TL ye alabilirsiniz. Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılabilirsiniz. Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Burger King®’den Axess Mobil’e Özel Fırsat!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 18 Haziran 208 ile 18 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler fırsat Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Bank O’Card Axess ve Free sahipleri yararlanabilir. Ticari kartlar dahildir.
  • Kampanya menüsüne Chicken Whopper® Sandviç + Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + Büyük boy içecek dahildir.
  • Bu kampanyaya her kampanya katılımcısı maksimum 1 defa katılabilir. Kodlar tek kullanımlıktır ve kampanya süresince alınan kodların kullanılması için belirlenen son kullanım tarihi 31 Temmuz 2018’dir.
  • Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya dahil olamayacaklardır. Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.