Kampanya Bulucu

Burger King’de 2 Chipotle Menü Birlikte 12,50 TL

Burger King’in yeni çıkarmış olduğu ve lezzetine oldukça güvendiği yeni bir menüsü var. Bu menü; Chipotle Menü. Meksika damak tadına yakın olan ve oldukça fazla beğeni alan bu menü hem tavuk hem de et hamburgerlerde kullanılıyor. Menünün farklılığı ise kullanılan peyniri ve sosu ile ön plana çıkıyor.

Bu menüde kullanılan Cheddar peynir ve Közlenmiş biberi olan Chipotle sos oldukça farklı bir tadı sizin beğeninize sunmak için bir kampanya başlattı. Normal şartlarda hem tavuk, hem de et olan Chipotle Menülerin satışı 7,50 TL’dir. Tabi bu menünün içerisinde bir orta boy içecek ve orta boy patates kızartması da bulunuyor. Fakat kampanya kapsamında et ve tavuklu Chipotle menülerini almış olduğunuz zaman ikisine birden sadece 12,5 TL ödeyeceksiniz.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için iki menüyü aynı anda almanız gerekmektedir. Birini şimdi, diğerini daha sonra alabilmek gibi bir imkanınız yok. Ayrıca menülerin ikisi de aynı olamaz, biri tavuk, diğeri et olmak zorunda. 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya, kampanya afişlerinin asılı olduğu tüm restoranlarda geçerli.

Burger King Chipotle

Burger King Chipotle Kampanyası paket servislerde, Mobil burger King restoranlarında, Edirne Kapıkule’de, KidZania, Havalimanı, Kidzmonda, Minopolis restoranlarında geçerli olmayacak. Ayrıca afişlerde gösterilen menü fotoğrafları temsili olarak seçildiği için restoranda çok daha farklı bir menü ile karşılaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.