Kampanya Bulucu

Bukelemun Gibi Dönüşen Dakikalar Avea Woops’ta

“Mübalağasız Woops” sloganıyla aklımıza kazınan Avea Woops yine çok özel, kendninden oldukça söz ettirecek bir kampanya düzenledi. Bu bir dönüşüm kampanyası. Ama adından da anlaşılacağı gibi diğer dönüşüm kampanyalarından oldukça farklı.

Dönüşen Dakikalar Nedir?

Dilediğinde dakika olan, dilediğinde internet veya sms olan 800 dakikanız olsun istemez misiniz? Dönüşen dakikalar ile siz paketinize değil paketiniz size uyuyor. Dönüşen dakikaları dilediğiniz şeye dönüştürüp ihtiyacınıza uygun kullanıyorsunuz.

Woops Dönüşen Dakikalar Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Yapmanız gereken şey oldukça kolay. 800 yazıp 4545’e kısa mesaj gönderiyorsunuz ve kampanyadan anında faydalanıyorsunuz. Kampanyaya katılımınızın ardından hesabınıza 800 dakika yüklenir ve bunun karşılığında 21 TL ödersiniz.

Dönüşen Dakikaları Nasıl Dönüştürebilirsiniz?

Merak etmeyin Woops dönüştürme işleminde sizi hiç yormuyor. Her işlemi paket yapıyor ve sen kendini ona göre değil o kendini sana göre ayarlıyor. Peki bu dönüşüm işlemi nasıl mı oluyor? 1 Dönüşen Dakika; 1 Her yöne dakika, 20 Her yöne SMS ya da 5 MB cepten internet olarak kullanılabiliyor. Sistem oldukça açık. 21 TL=800 dönüşen dakika.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Paketten Mobil Avea ya da Mobil Öğrenci tarifesindeki 7-25 yaş arasındaki faturasız Woops üyesi müşteriler yararlanabilir. 30 günden uzun süredir Avea Woops üyesi olan müşteriler arasındanda ilk 20.000 müşteri bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Avea Woops Dönüşen Dakikalar Kampanyasını Nasıl İptal Edebilirsiniz?

Paketin kullanım süresi 30 gündür ve 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenir. Bu yenilenmenin tekrarlanmasını istemiyorsanız IPTAL 800 yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır. İptal etmeniz durumunda dakikalarınız silinmez kullanım süresi boyunca kullanılır fakat ay sonunda paketiniz yenilenmeyecektir. Aynı zamanda yeterli bakiyeniz yoksa da paketinizin yenilenmesi mümkün olmayacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.