Budget'tan kirala, Opet'te kazan! | Kampanya Bulucu

Budget’tan kirala, Opet’te kazan!

Budget’tan kirala, Opet’te kazan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Budget’tan araç kiralayanlar Opet Yakıt Kartlarıyla Opet’e geldiklerinde %3 indirim kazanıyor.Dahası 31 Aralık’a kadar 300 TL’ye kadar yaptığınız akaryakıt alışverişlerinde ise 5 Kat değerinde puan kazanmaya devam ediyorsunuz.

Şimdi Budget’tan araç kiralayın, Budget ofislerinden verilen Opet Yakıt Kart ile kiraladığınız araç için Opet’ten benzin veya motorin alımlarınızda %3 indirim kazanın.


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak için kampanyanın geçerli olduğu Budget Ofislerinden araç kiralamanız gerekmektedir. Budget ofislerinden araç kiraladığınızda size verilen Opet Yakıt Kartlarıyla Opet Servislerinden yaptığınız benzin ve motorin harcamalarında indirim hakkı kazanabilirler.

Opet istasyonlarında 300 TL harcamaya 5 kat değerinde puan kampanyası için ise “BUDGET” yazarak Opet Yakıt Kart’ın numarası ve cep telefonu numaranızla birlikte 6738’e sms atmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Budget ofislerinden kiraladığınız araçlar için Opet’ten kazandığınız %3 indirim kampanyasının herhangi bir sonlanma tarihi bulunmamaktadır. Opet istasyonlarında 300 TL harcamaya 5 kat değerinde puan kampanyası ise 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyanın kapsamı Opet ve Budget tarafından istenildiği zaman değiştirilebilir.
  • Kampanyadan her müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.
  • Yakıt puanların son kullanım tarihi 31 Ocak 2016’dır. 1 Şubat 2016’da kampanya kapsamında kazanılan puanlar geri alınacaktır.
  • Opet’ten %3 indirim kampanyası Budget’tan araç kiralandığı her zaman geçerli olacaktır.
  • Opet Yakıt Kart’lara ilk yüklemede 300 TL’likı bir yükleme yapılabilecektir. Kiralama süresinde limiti dolan müşteriler kiralama ofisini arayarak yeniden yükleme yapabilecektir.
  • Kiralanan aracın kira anlaşması süresi dolduğunda veya sona erdirildiğinde Opet Yakıt Kart içerisindeki bakiye de iade edilir, kart kullanıma kapatılır.
  • Opet Yakıt Kart için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ