Kampanya Bulucu

Bu Sömestr Adios Kart’ın 169 TL Puanıyla İstediğiniz Yöne Uçabilirsiniz

Adios Kart, Yapı Kredi güvencesi ile tüm müşterilerini 169 TL değerinde ki puan ile yurt içi her yöne her şey dahil uçuruyor. 169 TL değerinde ki puanınız ile istediğiniz yere gidiş dönüş iki bilet alabilirsiniz.

Kampanya bir nevi avans puan şeklinde ilerliyor. Yani kartınız ile 169 TL değerinde ki puanları kullandıktan sonra kazanacağınız puanlar bu harcamayı karşılayacak. Eğer 1 yıl içerisinde yapmış olduğunuz harcamalar bu puanı karşılamaz ise kalan puanlar için bir uygulama olacak. 169 TL değerinde ki 33.800 puandan geriye kalanlar Euro Kuru ile hesaplanıp 0,00476 Euro üzerinden ücretlendirileceksiniz. Bu ücret de kart hesabınıza borç olarak yansıyacaktır. 23 Ocak ile 8 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler arasında alacağınız uçak biletler,nde puanınızı kullanarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kredi kartı ile ya da nakit ile yapılan ödemeler kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Adios sömetr Tatili

Adios 169 TL Puan Kampanyasının Detayları Şu Şekilde:

 • Kampanya biletleri 31 Ocak 2015 tarihine kadar alınmalı, 23 Ocak – 8 Şubat 2015 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
 • Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
 • Yapı Kredi Seyahat Hattı’na 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 5’i tuşlayarak ulaşılmaktadır.
 • Kampanya biletleri sadece yurt içi gidiş-dönüş uçuşlar için geçerli olup diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ve tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
  Kampanyada ödeme gidiş-dönüş uçak biletleri 169 TL karşılığı olan 33.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
  Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı en fazla 500 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için, 169 TL karşılığı olan 33.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00476 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL’ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
 • Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi, işlem bedeli ve komisyonlar dahildir.
 • Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
 • Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olmadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
 • Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
 • Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
 • Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.