Bu Kampanyaya Opet ve İdo'yla Demir Atın | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bu Kampanyaya Opet ve İdo’yla Demir Atın

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde kampanya tarihleri içinde İstanbul Deniz Otobüsleri ile yapılan seferlerde Opet’li olan kişilere özel araç biletlerinde yüzde yirmi indirim veriliyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu Kampanya 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Deniz Otobüsleri yani İDO seferlerinde Opet’li olan kişiler için geçerli olup kampanyaya nasıl katılacağınızı merak ediyorsanız yazının devamını okuyun!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey “İDO” yazdıktan sonra boşluk bırakıp cep telefonu numaranızı ve tekrar bir boşluk bıraktıktan sonra da plakanızı girdikten sonra 6738 numarasına kısa mesaj göndermektir. Cep telefonu numaranızı yazarken numaranızın en başında yer alan sıfırı yazmayın! Göndereceğiniz kısa mesajın ücretlendirilmesi kullanmakta olduğunuz operatör tarifelerine göre belirlenecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler OPET kartına sahip olması ve alacakları biletleri internet üzerinden alması gerekmektedir.

Kampanyaya katılacak olan kişilerin cep telefonu cep telefonu numaralarının aktif hale getirilmiş olması ve bu numaraların da Opet Kart ile eşleştirilmiş olması gerekiyor.

Kampanya ile İlgili Diğer Bilgiler

İDO yani İstanbul Deniz Otobüsleri tarafından gerçekleştirilecek olan Yenikapı – Bandırma, Yenikapı – Bursa, Yenikapı – Yalova, Pendik – Yalova ve Hızlı Feribot seferleri için internet üzerinden bilet satın alan OPET kartı sahipleri yukarıda yer alan kısa mesaj yolu ile bu kampanyaya katılabilirler.

Kampanyaya başarılı bir şekilde katılım gösteren OPET kart sahipleri, kampanya tarihleri içinde ve hatlarında İstanbul Deniz Otobüsleri seferleri için alacakları biletlerden yüzde yirmi oranında indirim kazanmak için promosyon kodunu kullanmaları gerekiyor. Promosyon kodu ise kısa mesaj yolu ile sizlere gönderilecektir.

Bu kampanyaya en fazla bir defa katılabilirsiniz.

Bu kampanya dahilinde yer alan her bir promosyon kodu sadece bir araçlı rezerv için geçerli olup aynı araç için ayırtılmış birden fazla bilet olması halinde toplam tutar üzerinden indirim yapılacaktır.

Kampanya tek yön ya da gidiş dönüş biletleri için alınan araçlı bilet ayırtmalar geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında Business ve Ekonomi biletlerinden de yararlanabilirsiniz. Fakat First Class biletler bu kampanyaya dahil değildir.

Kampanya sınırlı sayıda olup bir başka kampanya ya da indirim ile birleştirilemez.

OPET ve İDO bu kampanya ile ilgili değişim yapma hakkını elinde saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.