Brooks Brothers'ta 500 TL ve üzerine 50 TL Brooks Brothers Bonus | Kampanya Bulucu

Brooks Brothers’ta 500 TL ve üzerine 50 TL Brooks Brothers Bonus

Brooks Brothers’ta 500 TL ve üzerine 50 TL Brooks Brothers Bonus
Brooks Brothers’dan tek seferde 500TL ve üzerinde alışveriş yaparak bonus kazanabilirsiniz. Bonus kazanmak için  kampanyalarım bölümünde kampanya aktif hale geldikten sonra alışverişinizi yaptığınız taktirde 150 TL Bonus kazanabilirsiniz. Eğer Bonus Flaş uygulamasına sahip değil iseniz, Bonus Flaş’ı mobil cihazınıza indirmek için, Bonus Flaş Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşağıda ki anlatım ile kolaylık Bonus Flaş mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Bonus Flaş mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Bonus paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Bonus Flaş Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bonus Flaş Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bonus Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Bonus Paraları gözlemleyebilirsiniz. Bonus Flaş Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Brooks Brothers’ta 500 TL ve üzerine 50 TL Brooks Brothers Bonus” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?,

11Ağustos 2018 ile  31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yani kampanya yalnızca Bu tarihler arasında ve kampanya katılımından sonra yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız Bonus’lar 11 Ağustos 2018  ile 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında harcama yapılan kredi kartınıza yüklenecek.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Garanti A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Garanti 7/24 açık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için, BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL’ın” tıklanması gerekmektedir.
 • 150 TL Bonus kazanabilir.
 • 31 Ağustos 2018 tarihinden sonra kullanılmayan Bonuslar geri alınacaktır.
 • Garanti A.Ş tüm hakları gizldir.
 • Garanti kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
 • 50 TL Brooks Brothers Bonus kampanyası dahilinde Brooks Brothers mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Brooks Brothers Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Brooks Brothers Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan 50 TL Brooks Brothers Bonus 11-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında sadece Brooks Brothers mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ