Brisa lastikleri bu kış sizi Shell istasyonlarına götürüyor! | Kampanya Bulucu

Brisa Lastikleri Bu Kış Shell İstasyonlarına Götürüyor!

Brisa Lastikleri Bu Kış Shell İstasyonlarına Götürüyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Brisa lastiklerini bu kış satın alarak Shell istasyonlarından yakıt kazanın. 7 Kasım’dan itibaren Brisa satış noktalarından tek seferde alacağınız 4 lastik alımında Shell’den yakıt hediyesi anında hediye. Kısa mesaj yoluyla kampanyaya katıldığınızda 60 TL, Shell Motorist Mobil uygulamasıyla yapacağınız katılımlarda ise 75 TL yakıt hediyesi kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya dahil olabilmek için ClubSmart kart sahibi olmanız gerekmektedir. Kart sahipleri Lassa ve Bridgestone Yetkili satış noktalarından ya da www.lastik.com.tr internet adresinden tek seferde 4 lastik alımı sonrasında kendilerine verilen kuponla kampanyaya dahil olabilirler. Kupondaki şifrenin “YAKIT” yazıp boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile 2313’e kısa mesaj olarak atılması gerekmektedir.


Shell Motorist Mobil uygulamasından katılmak için ise uygulama üzerinden “Haberler & Ürünler” bölümünden kampanya sekmesine giriş yapılmalıdır. Kampanyaya dahil olmak için son mesaj gönderimi ise 25 Aralık 2016’dır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 7 Kasım – 25 Aralık tarihlerinde geçerli olacaktır. 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında kampanyaya katılan müşterilerin ClubSmart kartlarına 7 Aralık 2016’dan sonra puan yüklemesi yapılacaktır. Kullanılmayan puanlar ise 15 Ocak 2017’de geri alınacaktır.

1 Aralık – 25 Aralık 2016 tarihleri arasında katılımda ise 27 Aralık 2016’da puan yüklemesi yapılacaktır. Kullanılmayan puanlar ise 14 Şubat 2017’den sonra geri alınacaktır.

Kampanyanın Şartları Neler?

Puan yüklemesi yapılacak olan ClubSmart kartın kart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.

Alışveriş kısmen ya da tamamen iptal edilirse kampanya kapsamında kazanılan puanlar da iptal edilir.

Brisa ve Shell kampanya süresinde, şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ