Kampanya Bulucu

Bridgestone’den 4 Adet Kış Lastiği Alana 400 TL indirim

Kış ayının giderek yaklaşması ile birlikte Bridgestone  araç sahiplerinin yükünü azaltmak adına indirim kampanyası başlattı. Bu kampanya ile beraber araç sahiplerinin yükü bir nebze daha azalacak. Bridgestone 4 adet kış lastiği alan müşterilerine 400 TL’ye kadar indirim yapacak. 17.5 jant lastiklerin dışındaki tüm Bridgestone  markalı kış otomobil veya 4×4 ya da hafif ticari grubu lastik alımlarında bu indirim sağlanacaktır. Bridgestone güvenlik ve yol tutuşuna önem verirken müşterilerin cebini de unutmayarak bu kampanyayı başlattı. Kampanya kapsamındaki ürünler fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerli olacaktır. Bununla beraber yalnızca bireysel yani perakende satım alımlarda geçerli olacaktır. Toptan satım alım yapan müşteriler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bununla beraber diğer indirim ya da kampanyalar, bu kampanya ile birleştirilemeyecektir. Yasa kapsamında kışları kar lastiği kullanmayan müşteriler ceza yemektedir. Bu nedenle bu indim kampanyasından faydalanabilirsiniz. İndirim kampanyasından faydalanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Kampanya kapsamındaki ürünler stoklarla sınırlıdır.

Bu ürünlerin kullanmak yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle kar lastiği tercih edilmedir. Kış lastikleri yalnızca kar yağdığında değil hava sıcaklığı 7 derecenin altınına düştüğünde kullanılmalıdır. Bu lastikleri kullanmak hem ailenizi hemde sizi güvence altına alacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 15 Ekim 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya Brisa Bridgestone  Sabancı Lastik Sanayi ve Ticari Anonim Şirketi’ne ait tüm yetkili Bridgestone  satış noktalarında geçerlidir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır.
  • Ayrıntılı bilgi için  08502101300 numaralı Bridgestone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanyayı kötü ya da art niyetli olarak kullanan müşterilerin tespiti halinde Bridgestone indirim tutarını iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Garanti Bankası Taksit Kampanyası Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. 9 taksit seçeneğini 3 taksitli işlemlere 6 taksit ya da 3 ay erteleme eklenerek gerçekleştirilebilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus kartlarının bir çoğu geçerlidir. Tüm anlaşmalı kartları öğrenmek için Bridgestone.com ziyaret edebilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için “Evet Bridgestone” kartınızın son 6 hanesini 3340 a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.