Kampanya Bulucu

Bridgestone ve Lassa’da Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bridgestone ve Lassa’da Peşin Fiyatına 9 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak kampanya ile anlaşması olan ve Bonus programına ortak olmuş Lassa ve Bridgestone yetkili satıcılarına gidecek olan kişilerin kampanya dahilinde olan 3 taksitli ödeme yapmaları halinde Garanti Bankası tarafından seçmeli olarak sunulacak olan ilave 6 taksit kampanyasından yararlanması mümkün hale gelecektir! Bunun yanında dilerseniz 3 ay erteleme fırsatından da faydalanabilirsiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

1 Mart ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Flexi kartı ile kampanyaya katılacak olan kişilerin haricinde diğer kartların sahipleri kampanyaya katılmak için ek olarak herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Flexi kartı sahiplerinin ise kampanyaya katılabilmeleri için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp LASSA ya da BRIDGESTONE yazdıktan sonra tekrar bir adet daha boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan ödemeler kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya katılma bilgisi kapsamında atılacak olan geri dönüş kısa mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Garanti Bonus Business, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, Flexi, Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Şeker Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve ABank Bonus kartları dahil edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz en yüksek taksit 9 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyaya ek kartlar dahil edilmiştir.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül puan kullanımları dahil edilmemiştir.

Kampanyadan faydalanılabilmesi için yapılacak olan işlemlerin Garanti POS cihazı kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Kampanya yalnızca Bonus programı ortağı olan anlaşmalı Lassa ve Bridgestone yetkili satıcılarında geçerli olacaktır.

9 taksit kampanya iş yeri tarafından yapılacak olan 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından verilecek olan 3 ay erteleme ya da 6 taksit ilavesi ile geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde müşterilere ait kartların sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” çıkması halinde kampanyaya katılım başarılı bir şekilde gerçekleşecektir. Müşterilere ait kartların sliplerinde mesaj çıkmaması halinde alışveriş yapılan yetkili satıcının kontrol edilmesi gerekmektedir. Zira bu mesaj kampanya ile anlaşmalı olan iş yerlerinden yapılan alışverişlerde ve kampanya koşullarının doğru bir şekilde yerine getirilmediği takdirde müşteri sliplerinde gözükecektir.

Garanti Bankası kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.