Kampanya Bulucu

Bp’den 40 TL’lik Benzin Fırsatı

Bp ve Axess ortaklığında müşterilerini sevindirecek kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında ve kampanya geçerlilik süresi boyunca Axess üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız tek seferde 100 TL ya da daha üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamanızda, yine anlaşmalı BP istasyonlarından 22 Mayıs 2018 e kadar kullanabileceğiniz 40 TL değerinde Chip Para kazanacaksınız. Kapmanyaya Axess Mobil’den katılmak için,  Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “BP’de 4 kez 100 TL’ye 40 TL’ye varan chip-para!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Bununla beraber kampanyaya Akbank sistemi üzerinde kayıtlı cep telefonu numaranız ile de katılabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj olarak BP yazarak 4566 ya göndermeniz gerekiyor. Ancak kısa mesaj ile yapılan katılımlarda 30 TL sunulacaktır. Kampanya dahilindeki Bp istasyonlarını Axess.com.tr üzerindeki resmi kampanya linkinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Nisan 2018 ile 15  Mayıs  2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Chip para kampanyası yalnızca anlaşmalı Bp’de mağazalarında üzerindeki satın alımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kazandığınız Chip Paraları 22 05 2018 tarihine kadar harcamadığınız taktirde 2 05 2018′ de size hediye edilen Chip Paralar geri alınacaktır.
  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Yani her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir ve kampanya kapsamında maksimum olarak 40 TL Chip Para kazanabilir.
  • Kampanya koşullarını sağladığınız taktirde Gün içerisinde kampanya kapsamında kazandığınız Chip Paralar kartınıza yansıyacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip para iade alınacaktır.
  • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.