Kampanya Bulucu

BP’de Axessleme Zamanı

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya kapsamında dört defa 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt almanız halinde 40 TL chip para kazanırsınız! Kampanyadan faydalanmak için 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi tek seferde Akbank POS cihazları üzerinden ayrı ayrı günlerde yapmanız gerekmektedir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

BP’de Axessleme Zamanı kampanyası 16 Ocak 2017 tarihi ile 28 Şubat 2017 tarihi arasında devam edecek olup bu tarihler arasında akaryakıt alışverişlerini Axess üyesi BP istasyonlarından yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken ilk şey Axess üyesi olan BP istasyonlarında birine gitmek ve farklı farklı günlerde tek seferde toplam 100 TL ve üzerinde akaryakıt ya da otogaz almak. Ödemenizi yaparken Akbank POS cihazlarını kullanmanız halinde yine otogaz ya da akaryakıt alımlarında kullanabileceğiniz 40 TL chip para sizlere hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanmaya başlamak için ilk harcamanızın ardından Akbank sistemi içinde kayıt altına alınmış olan cep telefonu numaranız ile birlikte “BP” yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. O gün içinde yapmış olduğunuz 100 TL ve üzerindeki harcamalarınız böylelikle kampanyaya dahil edilmiş olacaktır.

Kısa mesajlardan tüm operatörler üzerinden 0,65 TL ücret alınacaktır.

Kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Wings, Wings Business, Axess, Axess Business, Neo, Neo Business ve Kobi Axess kartlarından birini kullanması gerekmektedir.

Free olan kartlar kampanya dahilinde yer almamaktadır.

Kampanyaya Kaç Defa Katılabilirim?

Kart sahiplerinin ek ya da asıl kartları ile birlikte yapacakları ödemeler doğrultusunda bu kampanyadan sadece bir defa faydalanabilmekte olup müşteri başına kazanılabilecek toplam chip para da 40 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Chip Paralarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya ile birlikte anında kartınıza yüklenecek olan kazanmış olduğunuz chip paraları 14 mart 2017 tarihine kadar Axess üyesi olan bütün BP istasyonlarından yapacağınız otogaz ya da akaryakıt alımlarında kullanabilirsiniz.

Kullanılmayan chip paralar 15 Mart 2017 tarihinde geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Hali hazırda kartınızda yer alan chip paraları kampanya kapsamında kullanmanız mümkün değildir.

İşlemler iptal edildiği taktirde chip para kazanımı da iptal edilir.

Akbank ve BP tarafından kampanya ile ilgili koşulları değiştirme ya da durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.