Kampanya Bulucu

BP’de 40 TL’ye Varan Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“BP’de 40 TL’ye varan Bonus!” kampanyası ile birlikte Bonus üyesi olan BP istasyonlarına giderek farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri 4 adet otogaz ya da akaryakıt alışverişi yapmanız halinde kısa mesaj yolu ile kampanyaya katıldığınız takdirde 30 TL değerinde, Bonus Flaş uygulamasını kullanarak kampanyaya katılmanız halinde ise 40 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Bonus anlaşmalı BP istasyonlarından 1 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında otogaz ya da akaryakıt alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri 2 farklı yol bulunmaktadır. İlk yolu kullanmak isteyen kişilerin ilk otogaz ya da akaryakıt harcamanızı gerçekleştirmeden önce “BPBONUS” yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu yolu kullanan kişiler 30 TL değerinde Bonus kazanacaktır. Bununla birlikte Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanya sayfasında yer alan “HEMEN KATIL” butonunu kullanan kişiler 40 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde ederler.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanya kapsamına Bonus, Money, Flexi, Paracard, PTT Bonus hariç olmak üzere diğer bankalara ait olan Bonus kartlar, Easy ve Bonus Business kartları dahil edilmiştir.

Diğer Kartlar İle Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya Garanti Bonus kartı haricinde diğer bonus kartları ile katılmak isteyen kişilerin yapması gereken şeyler farklıdır. Öncelikle kampanyaya katılmak için diğer bankalara ait olan Bonus kart sahipleri BPBONUS yazdıktan sonra işlemlerini farklı numaralara kısa mesaj göndererek yapabilirler. Deniz Bonus sahipleri 3280 numarasına, Türkiye Ekonomi Bankası sahipleri 4616 numarasına, Şeker Bonus sahipleri 7353 numarasına, ING Bank Bonus sahipleri 2205 numarasına, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kampanyaya katılmak için kullanacakları karta ait son 6 hane ile birlikte 2242 numarasına, Burgan Bonus kartı sahipleri 8222 numarasına, Abank Bonus kartı sahipleri 4055 numarasına, ICBC Turkey Bonus sahipleri 0532 752 44 04 numarasına kısa mesaj göndermelidir. Fibabanka ve PTT Bonus sahipleri için kısa mesaj yolu ile katılım gerekmemektedir.

Bonus Flexi, Bonus Genç Card ve Flexi kartı sahipleri kampanyaya katılabilmek için EVET BPBONUS yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanacakları karta ait son 6 haneyi yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir. Bu kartlar için kampanyaya katılım ücreti 4,99 TL olarak belirlenmiştir.

Kısa Mesaj İle Katılım Ücreti Ne Kadardır?

Kampanya kapsamında gönderilecek olan tüm kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve harcama yapılacak olan kart ile bağlanmış olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmelidir. Banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj ile kampanyaya katılım gösteren kişiler attıkları kısa mesaj karşılığında kullanmakta olduğu GSM operatörü tarifesine göre ücret öder.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonusları 20 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kazandığım Bonusları Nerede Kullanabilirim?

Kapsamında kazanmış olduğunuz Bonusları, Bonus üyesi olan BP istasyonlarında Bonus geçerlilik tarihleri dahilinde kullanabilirsiniz.

Kampanyaya katılan diğer bankalara ait Bonus kartlar ile Bonus üyesi olan BP istasyonlarından yapılan alışverişlerde kişiler indirim kazanma fırsatını elde eder. Bu indirimler harcama yapılan kartın ekstresine yansır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Miles & Smiles kredi kartları, vadeli taksit işlemleri, Bonus kullanılarak yapılan alışverişler, taksitli alışverişler, Sanal POS ya da sanal kart kullanılarak yapılan ödemeler ve mail order işlemleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarlarına ait bilgiler BP istasyonlarında yer alan Garanti POS cihazları üzerinden erişilebilir.

Birden fazla Easy ya da Bonus Business kartı olan kişiler, tüm kartları ile kampanyaya katılabilmek için firma yetkilinin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu üzerinden başvuruda bulunmalıdır.

Bonus Flaş uygulamasını sadece şahıs şirketi sahibi olan müşteriler ticari kartları ile kullanabilir. Tüzel müşteriler ise sadece kısa mesaj yolunu kullanarak kampanyaya katılabilir.

Kısa mesaj atıldıktan sonra kampanyaya katılımınız gerçekleşmiş olacağı için bu andan sonra yapacağınız işlemler dikkate alınır.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.