Kampanya Bulucu

BP ve Brisa Bridgestone İle 50 TL Hediye Yakıt!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“BP ve Brisa Bridgestone İle 50 TL Hediye Yakıt!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Türkiye genelindeki Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne bağlı olan Bridgestone Yetkili satış noktalarından Hafif ticari grubu, 4×4 (suv) ya da otomobil grubu Bridgestone markalı kış ve yaz lastiklerinden tek seferde 4 adet alan kişilere kampanyaya dahil edilmiş olan BP Club üyesi istasyonlarda kullanabilecekleri 50 TL değerinde hediye yakıt (BP Club Puanı) verilecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Bridgestone yetkili satış noktalarına giderek kampanyaya dahil edilmiş olan lastikleri 1 Nisan ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında alması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin BP Club Cardına sahip olması zorunlu kılınmıştır. BP Club kartına sahip olmayan kişilerin BP Club üyesi olan BP istasyonlarına giderek kartlarını temin etmesi gerekmektedir. Bununla birlikte kartlarını kullanabilmek için ilk olarak kartlarını aktif hale getirmesi gereken bu kişilerin AKTIF yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp 16 haneli BP Club kart numarasını yazmaları ve tekrar bir adet boşluk bırakarak AD ve tekrar boşluk bırakarak SOYAD yazdıktan sonra 2802 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tariflerine göre ücret alınacaktır.

Yakıt Hediyesinden Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ise Brisa noktalarına giderek tek seferde 4 adet lastik alışveriş yapması ve bu alışverişin ardından oluşacak olan faturaya ait bilgilerin Brisa Bayi Bilgi Sistemi’ne lastik satın alınan bayi tarafından girilmesinin ardından bu bilgilere göre verilecek olan kampanya şifresinin bulunduğu sertifika, Brisa bayisi tarafından oluşturulduktan sonra müşteriye takdim edilecektir. Brisa bayileri tarafından verilecek olan bu kod, BP Club üyesi olan BP istasyonlarında çalışan kasa görevlisine verilecek ve ardından BP Club POS cihazlarına giriş yapıldıktan sonra BP Club kartı okutulacaktır. Böylece 50 TL değerinde BP Club Puanı kazanmış olursunuz.

Kazandığım BP Club Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan BP Club Puanlarının 15 Haziran 2017 tarihi saat 23:59’a kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm BP Club Puanları kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan silinecektir.

Kazandığım BP Club Puanları Nerede Kullanabilirim?

Kazandığınız BP Club Puanları, CP Club Kart Sadakat Programında belirtilmiş olan kurallara göre sadece BP Club üyesi olan BP istasyonlarından yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı 25.000 kişi ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bununla birlikte kampanyaya her BP Club Kart, telefon numarası ve şifre ile yalnızca bir kez katılım gösterilebilecektir. Bu nedenle de bu kampanya ile birlikte kazanabileceğiniz en yüksek hediye yakıt (BP Club Puanı) değeri 50 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kredi kartı ve nakit ile yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Fiyatlara katma değer vergisi dahil edilmiştir.

Aktif hale getirilmiş olan kartlara anında hediye yakıt (BP Club Puanı) yüklemesi yapılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmış olan kişiler kampanya dönemi boyunca BP Club programı dahilinde olan diğer kampanyalardan yararlanma şansını kaybederler.

BP Taşıtmatik kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanmasına izin verilmemiştir.

Yakıt hediyesi kazanılmış olan bir alışverişin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Kampanyaya 18 yaşından küçüklerin katılmasına izin verilmemiştir.

Kötüye kullanım ya da suistimal gibi durumların gerçekleştiğini tespit eden BP dilediği takdirde ilgili kişilere ait kartları iptal edebilme hakkına sahiptir.

Bridgestone ve BP önceden haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da herhangi bir bölümünü değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.