BP ve BRC İşbirliği ile Akaryakıt Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BP ve BRC İşbirliği ile Akaryakıt Kampanyası

Fiyatların esnek olma oranı en fazla düşük olan ürünlerden biri hiç şüphesiz petrol ve akaryakıt ürünleridir. Üstelik ülkemizde oldukça pahalı olduğu için bu alanda yapılan kampanyalar oldukça önemli oluyor. Şimdi BP ve BRC kampanyalarının ortaklaşa olarak sunduğu avantajlar ile ücretsiz yakıt kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BP kampanyaları ile üzerinde BRC logosu bulunan BP Club Card aracılığı ile yapmış olduğunuz akaryakıt harcamalarından kampanya süresi boyunca %2 hediye yakıt kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan kampanya tarihi boyunca sınırsız yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan BP Club Card’ı olan tüm BRC müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmesi için BP Club Card’ın üzerinde BRC logosu mutlaka bulunmalıdır. Bunun sorgulaması araç plakası üzerinden yapılacaktır. İsteyenler bu kartı BRC Yetkili Servislerden temin edebilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için akaryakıt alımı gerçekleştirmeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt tamamlandıktan sonra kampanya tarihleri arasında yapacağınız tüm otogaz alımlarında %2 puan kazanabilirsiniz. Bu puanları da bir yıl boyunca kullanabilme şansınız bulunacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt için telefonunuzun mesaj bölümüne BRC yazıp, bir boşluk bırakıp, BP Club Card’ınızın üzerinde yazan 16 haneli kart numarasınız yazıp, bir boşluk bırakıp, ad ve soyad yazıp, tekrar bir boşluk bırakıp yükleme yapılacak aracın plakasını yazıp 2802’ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra yükleme yaparak kampanyaya katılmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu akaryakıt kampanyası için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kayıt yaptırmaları gerekir. Kayıttan sonra yine bu tarihe kadar yapılan tüm otogaz alımları %2 değerinde puan kazandıracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.