Kampanya Bulucu

BP Akaryakıt İstasyonlarında 30 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“BP Akaryakıt İstasyonlarında 30 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak BP marka tanımlı Yapı Kredi World üyesi iş yeri olan BP akaryakıt istasyonlarına giderek farklı günlerde ve tek seferde anlaşmalı olan World POS cihazları üzerinden 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan kişilere, kampanya kapsamında belirtilmiş olan ilerleyen tarihlerde yine BP marka tanımlı olan World üyesi BP akaryakıt istasyonlarından en az 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapılması halinde kazanabileceğiniz 30 TL değerinde akaryakıt indiriminden yararlanma şansını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Temmuz ve 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında  BP marka tanımlı Yapı Kredi World üyesi iş yeri olan BP akaryakıt istasyonlarına gidilerek yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinde geçerli olacak olup, ödül kullanımlarının da aynı şartlar altında 16 Ağustos ve 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleşmesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda alışveriş yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden BP yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp alışveriş yapılacak olan kredi kartına ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 6635’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya kısa mesaj ile katılım en geç 15 Ağustos 2017 tarihinde yapılabilir. Kampanya kapsamında atılacak olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Akaryakıt İndirimini Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz akaryakıt indirimini 16 Ağustos ve 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında BP marka tanımlı World üyesi iş yeri olan BP akaryakıt istasyonlarına giderek en az 30 TL değerinde akaryakıt alışverişi yaparak kullanabilirsiniz. Bu şartların yerine getirilmemesi halinde akaryakıt indiriminden yararlanmanız mümkün değildir.

Akaryakıt İndirimi Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanmış ve kullanmış olduğunuz indirim kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan bireysel kredi kartına 7 Eylül 2017 tarihinde yansır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyaya en fazla bir defa katılabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde indirim kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde kampanya geçerliliğini yitirir.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin katılım bedeli olarak 4,99 TL ücret ödemesi gerekir.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin World POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Business Card’lar ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan akaryakıt alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler ve kullanılacak olan indirimlerin BP marka tanımlı World üyesi iş yeri olan BP akaryakıt istasyonlarına gidilerek yapılması gerekir.

Vakıfbank ve BP kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.