Boyner'de Sonbahar Alışverişi Shell'de Deponuzu Doldursun! | Kampanya Bulucu

Boyner’de Sonbahar Alışverişi Shell’de Deponuzu Doldursun!

Boyner’de Sonbahar Alışverişi Shell’de Deponuzu Doldursun!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Boyner ve YKM’den tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapın, Shell’den 30 TL değerinde yakıt kazanın. Hem dolabınızı hem de deponuzu doldurun. Sonbahar değişimlerine dolabınızdan başlayın, Boyner ve YKM’den en kaliteli kıyafetlerle dolabınızı süsleyin. Shell’den yakıt hediyenizi de dilediğiniz zaman kullanın.

Smart Card sahiplerine özel kampanyaya dahil olarak Boyner ve YKM mağazalarından dilediğiniz kıyafeti alın, Shell’den de yakıt hediyeniz hesabınıza yüklensin.


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurabilmek için öncelikle Smart Card sahibi olmanız gerekmektedir. Smart Card sahibi olduktan sonra 6 Kasım 2016’ya kadar Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports mağazalarından ya da www.boyner.com.tr, www.boynerevde.com.tr’e girerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışverişinizi yaptıktan sonra size verilen şifreyi “SHELL” yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numaranızla birlikte 2313’e sms atmanız gerekmektedir. Örnek: SHELL 70044101904997504 YU79BN

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 21 Ekim – 6 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye puanlarınız ise 11 Kasım 2016’da hesabınıza yüklenecektir. Puanlarınızın son kullanım tarihi 14 Aralık 2016’dır. 15 Aralık 2016’da kullanılmayan puanlar hesabınızdan silinecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

  • Hediye puanlarınızı sadece Clubsmart üyesi Shell istasyonlarınızda ve akaryakıt, otogaz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Clubsmart kartlarınızın sisteme kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıt işlemlerinizi  www.shellsmart.com adresinden, Shell Motorist sürücü uygulamasında ya da 0532 752 50 50’ye “KAYIT”yazıp kısa mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya Shell’in yaptığı diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Smart puanlarınızı kullanabilmek için yakıt alımı öncesi ön saha personeline Smart kartınızı vererek Smart puanlarınızı kullanacağınızı söylemeniz gerekmektedir.
  • Kampanyadan her müşteri YKM ve Boyner mağazalarından birer kez olmak üzere toplamda 2 kez yararlanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ