Kampanya Bulucu

Boyner Yılbaşı İndirim Kampanyası Kodu

Yıl başında herkes rahatça alışveriş yapabilsin diye Boyner Yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde yapacağınız alışverişlerde indirim kazanacaksınız. Kışın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlamasıyla kışlık alışverişi dönemi başladı. Boynerden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında yüzde 15 indirim sağlanacak. 2018 yılında cepleri güldürecek kampanyaların ilk Boyner’ den geliyor. Boyner.com’dan belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme tutarınız 250 TL ya da üzeri olduğu durumlarda YILBASI15 indirim kuponunu sitedeki ilgili yere girdikten sonra anında %15 indirime hak kazanacaksınız. Bu indirim yaklaşık olarak 250 TL’de 37.5 TL tekabül edecektir. Bununla beraber Boyner’ yalnızca yılbaşı için değil kasım ayı ve aralık aylarına özel olarak indirim kuponları belirledi. Kasım ayı boyunca Boyner üzerinden 250 TL ve daha üzeri alış verişlerinizi tamamlamadan önce sepetteki ilgili yere KASIM500 yazarak yeni bir indirim tanımlayabilirsiniz. Bu indirim 250 TL’lik alışverişlerde 40 TL olarak belirlenmiştir. Bununla beraber 500 TL’lik alışverişlerde 100, 1000 TL’lik alışverişlerinizde ise anında 250 TL indirim yapılacaktır. Bu indirim kuponları günceldir ve Kasım ayı boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Bu kampanyadan faydalanmanız cebinize iyi gelecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Kasım 2017 tarihi ile başlayan kampanya 16 Kasım 2017 saat 17.00 tarihine kadar sürecektir. Bu tarihler arasında kullanılmayan indirim kuponları geçersiz sayılacaktır. Kampanya yalnızca seçili ürünlerde geçerlidir.

İndirim Kuponu Nedir?

indirim kodu, ya da diğer adıyla indirim kuponu, çeki, şifresi, hediyesi, fırsatı, avantajı, kampanyası, kupon kodu; bir seri rakam veya harften oluşur. Bu kodlar markalar tarafından belirlenen kampanyalar sonucunda markalar tarafından oluşturulur ve kullanıcılara dağıtılır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya belirlenen süre zarfı içerisinde kullanılmayan kuponlar geçersiz sayılacaktır. Bu süre zarfı içerisinde kullanılmayan kuponlardan hak talep edilemez. Süresi Geçen kuponların yerine yenileri verilmeyecektir.
  • Sonbahar ve kış ürünlerinde geçerli olacaktır.
  • YILBASI15  ve KASIM500 Geçerli kampanya kodlarıdır. Bu kodlar firma tarafından belirlenmiştir.
  • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Boyner müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Bununla beraber kampanya dahilinde satın alımlarda herhangi bir problem ile karşılaşırsanız müşteri hizmetlerinden teknik destek alabilirsiniz.
  • Boyner kampanya katılım koşullarını ve kampanyayı değiştirme haklarını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.