Kampanya Bulucu

Boyner ve YKM’den Online Alışveriş Yapanlar Shell’den 30 TL Değerinde Yakıt Kazanıyor

Boyner kampanyaları ve YKM kampanyaları sürekli olarak ortak noktalarda buluşup, eşit avantajlar sunuyorlar. Yine bunun gibi bir kampanya ile müşterilerini sevindiriyor. Şimdi Boyner ve YKM’den alışveriş yapmak için online mağazayı kullanırsanız Shell’den 30 TL yakıt kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Shell kampanyaları ile Boyner ve YKM’nin e-ticaret sitesi olan www.boyner.com.tr ve www.ykm.com.tr adreslerinden tek seferde 250 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda Shell istasyonlarından 30 TL yakıt kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu akaryakıt kampanyasından Shell SmartClub kartı olan bütün müşteriler yararlanabilir. Bu müşteriler kampanyadan yararlanmak için Boyner ya da YKM’nin resmi internet sitesinden alışveriş yapmaları gerekiyor. Eğer bu siteye üye değilseniz, ücretsiz olarak ve kısa süre içerisinde üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için ilk olarak bahsi geçen e-ticaret sitelerinden en az 250 TL’lik bir alışveriş yapılması gerekiyor. Yapılan alışverişin sonunda size e-posta, SMS ya da pop-up vasıtası ile bir şifre iletilecek. Shell SmartCard üyeleri telefonlarının mesaj bölümüne YAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp Shell SmartCard numarasını yazıp, bir boşluk bırakıp, verilen şifreyi de yazarak 2313’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor. Yakıt hediyeniz kartınıza yüklenecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

20 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmek için bu tarihler arasında Boyner ya da YKM internet sitelerinden en az 250 TL’lik alışveriş yapmanız gerekir. Ayrıca size verilen şifreyi de en geç 9 Ağustos 2015 tarihine kadar kısa mesaj yolu ile Shell SmartClub’a iletmeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.