Kampanya Bulucu

Boyner ve YKM’den 50 TL Hediye Çeki ve Shell’den 30 TL Yakıt Hediye

Boyner’den ya da YKM’den 250 TL ve daha üstü yapmış olduğunuz alışverişlerde Smart Card sahipleri hem bu mağazalarda geçerli 50 TL’lik bir hediye çeki, hem de 30 TL değerinde yakıt kazanabiliyorlar. Kampanya için yapmanız gereken alışverişleri 23 Kasım 2014 tarihine kadar yapmanız gerekiyor.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Shell ClubSmart Card sahibi olmanız gerekiyor. Bu karta sahipseniz belirtilen tarihe kadar YKM ve Boyner mağazalarından 250 TL ve üzeri alışverişlerde bu kampanyadan siz de yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanacağınız hediye çeki, alışverişi yapmış olduğunuz mağazalarda geçerli olacaktır. Bu hediye çekinin değeri ise 50 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca Shell’den de 30 TL değerinde yakıt kazanmış olacaksınız. Yapmış olduğunuz alışverişlerden sonra size verilen şifreyi kampanyanın son gününe kadar kısa mesaj olarak iletmeniz gerekecektir. Şifreyi telefonun mesaj bölümüne SMART yazıp bir boşluk bırakıp Shell Smart card numaranızı yazdıktan sonra yazmanız ve 2313’e göndermeniz gerekiyor.

Shell Boyner YKM

Shell Boyner ve YKM Kampanyasının detayları:

 • Kampanya 1 Kasım – 23 Kasım tarihleri arasında geçerlidir.
 • Shell ClubSmart Card sahipleri Boyner veya Ykm mağazalarından tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında , alışveriş yaptıkları markadan 50 Tl değerinde hediye çeki ve Shell’den 30 TL değerinde yakıt hediyesi kazanacaktır.
 • Kampanya Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports ,boyner.com.tr  ,www.boynerevde.com.tr  , YKM  ve YKM Sports’larda geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Boyner veya YKM mağazalarından teslim alacakları ya da Boyner e-ticarette yapacakları alışveriş sonrasında  size iletilecek şifreyi  cep telefonunuzdan “SMART” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell Club Smart Card numarası  ile kampanya kodunu Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için 0 532 754 25 52’ye kısa mesajla göndermelidir. Kampanyaya katılabilmek için son kısa mesaj gönderim günü 23 Kasım 2014’tür. Örnek: SMART  70044101904997504 DSQT
 • 30 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi için, kısa mesaj ile numarası gönderilen karta 3.000 hediye Smart puan yüklenecektir.
 • Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın Shell ClubSmart Card sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.
 • Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her cep telefonu ile sadece 1 defa katılım talebi gönderilebilir.
 • Hediye puanlar 1 Aralık 2014 tarihinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 21 Aralık 2014’tür
 • Yüklenen hediye puanlar ile sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.
 • Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilecektir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir. (KDV,ÖIV dahil) Avea için 0,60 TL, Turkcell ve Vodafone için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve 18 yaşından küçükler ve Club Smart Extra Card sahipleri katılamaz.
 • Kampanyadan her kart sahibi YKM veya YKM Sport mağazlarından bir kez; Boyner, Boyner Sports, Boyner Evde,boyner.com.tr , www.boynerevde.com.tr ’den herhangi birinden 1 kez olmak üzere toplamda en fazla iki kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her cep telefonu ile Boyner, Boyner Sports, boyner Evde, www.boyner.com.tr ,www.boynerevde.com.tr ’den 1 kez, YKM  ve YKM Sports Mağazaları’ndan 1 kez katılım talebi gönderilebilir.
 • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir
 • Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 250 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell , Boyner ve YKM’ye  aittir. Ayrıntılı bilgi için Boyner mağazaları  boyner.com.tr , www.shell.com.tr  ve 4442020

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.