Kampanya Bulucu

Bosch’tan Size Özel Değişim Kampanyası

Evinde ki beyaz eşyaları yenilemek isteyen müşteriler şimdi Bosch’un değişim kampanyasından yararlanabilir. Bosch kampanyaları ile eski elektronik aletlerinizi getirerek, yerine yenilerini indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik 36 aya kadar varan taksit seçenekleri ile.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu beyaz eşya kampanyası ile kampanya tarihleri arasında eski ev elektroniği aletlerini getiren müşteriler, yenilerini indirimli fiyatlardan alabiliyor. Üstelik kampanya gereği getireceğiniz ürünler farklı markalardan da olabilir. İndirim fırsatı her marka için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşını doldurmuş olan ve evinde eski elektronik aleti bulunan herkes yararlanabilir. Kampanya kapsamında alınacak olan ürünlerin markaları da fark etmez. İstediğiniz ürünleri vererek yeni Bosch marka ürünleri 500 TL’ye kadar indirimli olarak alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. En yakın Bosch Yetkili Satıcılara giderek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Nakliye sırasında eski ürün sizden alınır ve yenisi teslim edilir. Eğer eski ürünün söküm işlemi var ise bu müşteri tarafından yapılmalıdır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Hangi Ürünleri İade Edebiliriz?

Bu kampanya ile evinizde ki çamaşır ve kurutma makinelerini, soğutucuları, derin dondurucuları, solo bulaşık makinesi ve solo fırın, elektrikli süpürge, ütü, televizyon, su sebili, mikrodalga fırın gibi ürünlerin hepsini iade edebilirsiniz. Alacağınız ürünler ise ankastre ürün grupları hariç olmak üzere çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, soğutucu, solo bulaşık makinesi ve ve solo fırındır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.