Kampanya Bulucu

Bosch’ta Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Bosch’ta Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartları kullanılarak Bonus program ortaklığına dahil edilmiş olup BOSCH yetkili satıcılarına gidilerek Garanti POS cihazı üzerinden yapılacak olan kampanya dahilindeki 6 taksitli ödemeleri peşin bir şekilde yapan kişilere ek olarak 6 taksitten seçmeli bir şekilde faydalanma fırsatı sunulacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya 1 Temmuz ve 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak yapacağınız alışverişlerde anında faydalanabilecek olsanız da bu konuda tek istisna Flexi kartı için geçerli olacaktır. Flexi kartı ile alışveriş yapacak olan kişilerin kampanya kapsamında alışveriş yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp BOSCH yazarak kampanya kapsamında kullanılacak olan karta ait numaranın son altı hanesini yazmalı ve 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Bu mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından yapacağınız işlemler kampanyaya dahil edilir. Geri dönüş kısa mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanacak olsa da atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Garanti Bonus kartları, Garanti Bonus Business, Flexi, Miles and Smiles kredi kartı, Miles and Smiles Business kartı, American Express Business, American Express kredi kartları, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus, Türkiye Finans Happy Card Bonus, ING Bonus, Burganbank Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus ve Deniz Bonus kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya Şekerbank Ticari Kartları, Bonus Genç, Bonus Flexi, Vadeli Taksit, Denizbank ticari kredi kartları, Burganbank ticari kartları ve ING Bank ticari kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya yalnızca anlaşmalı olup Bonus program ortaklığına kabul edilen Bosch yetkili satıcılarına gidilerek yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

12 taksit kampanya yetkili Bosch satıcısı tarafından yapılacak olan 6 taksitli işlemlere ilave olarak Garanti Bankası tarafından sunulacak olan 6 taksitle gerçekleşir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için ödemelerin mutlak surette Garanti POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Kampanya kapsamında kullanılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ile ödül puanı kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiştir.

Ek kartlar kullanılarak yapılacak olan ödemeler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler sırasında müşteri kredi kartlarında yer alan slip üzerinde “”TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” yazılı bir mesaj çıkar. Bu mesaj ile karşılaşmamış olan müşteriler üye iş yerinden alışveriş yapmamış demektir. Müşterilerin bu durumu kontrol etmesi gerekir.

Garanti Bankası ve Bosch kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.