Kampanya Bulucu

Bosch Eski Ürünleri Değiştirme Kampanyası

Bosch evinizde ki beyaz eşya ve ev elektroniği ürünlerinizi yenileyecek bir kampanya başlattı. Şimdi Bosch kampanyaları ile evinizde ki belirli ev elektroniği ürünlerini ve beyaz eşyaları belirli ücretler ile iade ederek yenileri alınabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu beyaz eşya kampanyası ile kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilen eski ürünleri markası ve modeli ne olursa olsun adresinizden teslim alınır ve yeni alacağınız beyaz eşya ürünlerinde indirim olarak size fırsat sunulabilir. Üstelik kampanya birçok ürünü de kapsıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşını doldurmuş olan herkes yararlanabilir. İsteyen her kişi Bosch Yetkili Satıcılara uğrayarak bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya ile iade edeceğiniz ürünlerin markaları, modelleri ve ne kadar eski olduğunun kampanya açısından bir önemi yoktur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, promosyon kodu ulanmanıza ya da kampanya kodlarına gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Bosch Yetkili Satıcılara başvurmanız kampanyaya katılım açısında yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar başvurmuş ve ürünleri iade etmiş olmanız gerekir. Kampanya tarihinden sonra iade alınmayacaktır ve kampanya devam etmeyecektir.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanabilmemiz için iade etmeniz gereken ürünler marka ve model fark etmeden çamaşır makinesi, soğutucu, kurutma makinesi, derin dondurucu, solo bulaşık makinesi, solo fırın, motorlu ya da termikli elektrik süpürgeleri, televizyon, solo, mini ve midi mikrodalga fırınlar, ütü, solo set üstü fırınlar, su sebili ve küçük ev aletleri iade edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.