Kampanya Bulucu

Bosch Car Sevice’lerde Shell’de Geçerli 30 TL’lik Yakıt Hediye

Kışın yaklaşması ile araçların bakım zamanları da geldi ve geçiyor. Bu nedenle her yetkili firma bir takım araç bakım kampanyası yapıyor. Şimdi Bosh kampanyaları ile aracınıza yapmış olduğunuz bakım ve servis hizmetinden Shell’de geçerli olacak 30 TL’lik yakıt kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Shell kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bosh Car Service’lerde 300 TL ya da daha yüksek bir tutarda araç bakımı yaparsanız, Shell istasyonlarında geçerli olacak 30 TL puan kazanabilirsiniz. Bu puan ile 30 TL değerinde istediğiniz türde yakıt alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Shell ClubSmart abonelerinin katılımına açıktır. ClubSmart kartı bulunmayan müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilme şansı yoktur. Çünkü kazanılan hediye puanlar bu karta yüklenecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yaptıktan sonra size üzeri kapalı olan bir kart verilecektir. Üzeri kapalı olan kartın üzerini kazıdığınız zaman içinden bir şifre çıkacaktır. Kampanyaya atılım bu şifre ile gerçekleşecektir. Şifreyi ileterek puanı kartınıza yükleyebilirsiniz.

Şifreyi Nasıl Kullanacağım?

Karttan çıkan şifreyi SMS yolu ile veri tabanına iletmeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SMART yazıp, bir boşluk bırakıp, Shell ClubSmart kartınızın üzerinde yazan kart numarasını yazıp, bir boşluk daha bırakıp şifreyi yazarak 2313’e göndermeniz gerekmektedir. Gönderilecek mesaj örnek olarak şu şekilde olmalıdır: SMART 700411546512345 DSJHTR

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ekim ayı için geçerli olacaktır. 1 Ekim tarihinde başlayan bu akaryakıt kapmayası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında şifreyi göndermeli ve 30 TL değerinde ki 3.000 puanı almalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.