Kampanya Bulucu

Borcam ve Cam Mutfak Ürünlerinde Money Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde Migros’tan yapacağınız tek seferde 20 TL ya da üzeri yaptığınız cam ve borcam mutfak ürünü alışverişlerinizde 5 Money hediye kazanma fırsatını yakalarsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Borcam Ve Cam Mutfak Ürünlerinde Money Kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 2 Şubat ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Migros’tan cam ya da borcam ürünleri alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için üç farklı yolu kullanmanız mümkündür. Bu yollardan ilki MONEY yazarak 5818 numarasına kısa mesaj göndermektir. İkinci yol ise doğrudan bu kampanyaya katılmak istediğinizi kasiyere bildirmeniz ile gerçekleşir. Bunun yanında üçüncü bir yol olan Migros Mobil uygulamasını kullanarak bu kartını kartınızda tanımlar ve böylelikle bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan her bir kişi atmış olduğu kısa mesaj için kendi GSM operatörü üzerinden tariflendirilecektir.

Kazanılan Money’ler Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanacağınız Money’ler en geç iki gün içinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Money’leri Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Money’leri 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kazanmış olduğunuz Money’leri kullanmadığınız taktirde bu kampanya yolu ile kazandığınız Money’ler kartınızdan geri döndürülemez bir şekilde kalıcı olarak silinecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Sanal Market ya da Migros üzerinde kayıtlı olan Money Club kartlarını ya da Money Bonus kredi kartını kullanarak kampanya tarihleri içerisinde alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan kampanya tarihleri içerisinde en fazla iki defa faydalanabilirsiniz.

Kazandığım Money’leri Nerelerde Kullanabilirim?

Borcam Ve Cam Mutfak Ürünlerinde Money Kampanyası ile kazanmış olduğunuz 5 ya da 10 Money’i kullanmanız için herhangi bir sınırınız bulunmamaktadır. Kazandığınız tüm hediye Money’leri istediğiniz şekilde kullanmanız mümkündür.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan yararlanabilmek için 20 TL ve üzeri alışverişlerinizi tek seferde yapmayı unutmayınız.

Bu kampanyaya mutfak ürünlerinden tüm cam ve borcam ürünleri dahildir.

Money kullanarak yapılan harcamalarda, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil edilmeyecektir.

Alındıktan sonra tekrar toplu bir şekilde satılmak için yapılan satın almalarda ve aynı fiş üzerinden 15 adet ya da üzerinde yapılan alımlarda herhangi bir tutarda Money kazanılamamaktadır.

Yanlış ya da eksik bilgilere sahip olan Money Club kartları ile alışveriş yapan kişiler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu kampanya kapsamında yer alan koşullar ile ilgili olarak herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma hakkı Migros tarafından saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.