Kampanya Bulucu

Bonus’tan Yılbaşı Kampanyası: 60 TL Bonus

Yapılan yılbaşı kampanyalarına bir yenisi de Bonus Kart’tan geldi. Şimdi Bonus kampanyaları ile yapacağınız yılbaşı alışverişlerinde 45 TL Bonus kazanabilirsiniz. Hatta kampanyaya BpnusFlaş uyguaması ile katılırsanız toplamda 60 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak belirlenen sektörlerde yapacağınız ilk 4 farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişte 5’er TL Bonus, beşinci alışverişte 25 TL Bonus, böylece toplamda 45 TL Bonus kazanabilirsiniz. BonusFlaş uygulaması ile katılan kullanıcılar 60 TL Bonus kazanacaklardır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Garanti Bonus, Paracard, Bonus Business, Flaxi, Money Bonus ve Easy kredi kartları yararlanabilir. Bunun dışında kalan kartlar kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca belirlenen sektör dışı alışverişlerde, Bonus üyesi olmayan işyerlerinde ve Bonus kullanılarak yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışverişleri yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bonus banka sisteminde market, giyim, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde kayıtlı iş yerlerinden farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş mobil uygulamasını kullanarak, uygulamada ki bu kampanya ile ilgili olan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sisteminde ki telefon numarasından mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne YILBASI yazıp 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyanda yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.