Kampanya Bulucu

Bonus’tan Teknosa’ya Özel 9 Taksit Kampanyası

Yapılan yasal düzenlemelerden dolayı kredi kartı harcamalarında ki taksit sayısına belirli sınırlandırmalar getirilmiştir. Bu nedenle kredi kartları bu yasal sınırlar çerçevesinde bir takım kampanyalar yapmak durumunda kalıyor.  Şimdi Bonus kampanyaları da verilebilecek en fazla taksit ile alışveriş imkanı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile, belirtilen kampanya tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com adresinden yasal mevzuatın izin verdiği ürünlerin tümü için yapılan alışverişlerde 9 taksit imkanı uygulanır. Geri kalan ürünlerde de yasaların izin verdiği en fazla taksit imkanı sunulur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Bonus ailesi kredi kartları için geçerlidir. Ek ve asıl kartlar, sanal kartlar, ticari ve kurumsal kredi kartları vs. hepsi kampanyaya dahildir. Fakat Bonus Genç ve Bonus Flexi kredi kartlarına bu kampanya kapsamında en fazla 3 taksit imkanı sunulur.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt ya da SMS gönderimi zorunluluğu bulunmuyor. İsteyen herkes Bonus kredi kartı ile alışveriş yaparak kampanyaya otomatik olarak katılabilir. Fakat ödemenin yapılacağı cihazın Bonus özellikli POS cihazından yapılması kampanya açısından şarttır. Bunun için de kampanyadan yararlanma istediğinizi kasada ki görevliye söylemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Ocak ayında başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar istediği kadar alışveriş yapabilir. Kampanya herhangi bir katılım sayısı sınırı bulunmamaktadır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya yasaların izin verdiği ürün türlerinin hepsinde geçerlidir. Yasal mevzuat gereği telekomünikasyon ürünlerinde taksit yapılamaz. Kampanya yine TL yüklemeleri, hat satın almalarda geçerli değildir. Aynı şekilde cep telefonları için de taksit yapılabilme imkanı yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.