Kampanya Bulucu

Bonus’tan Şubat Ayına Özel 50 TL Bonus

Eğer harcama yapmanız gereken bir durum var ise, Şubat ayı kredi kartı harcamalarınız için en doğru zaman olabilir. Şimdi Bonus kampanyaları ile Şubat ayında yapmış olduğunuz harcamalardan 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak kampanyaya dahil sektörlerden 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda her 100 TL için 10 TL Bonus kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Garanti Bonus ve diğer bankalara ait Bonus kredi kartları, Money Bonus, Bonus Genç, Flexi ve Bonus Flexi kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kartlar da değil, aynı zamanda Business kartlarda da geçerlidir. Bonus Genç, Flexi ve Bonus Flexi kredi kartları için kampanyaya katılım bedeli 4,99 TL’dir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için alışverişlerden önce kampanyaya kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini yaptıktan sonra kredi kartınız ile belirlenen sektörlerde faaliyet gösteren ve Bonus üyesi olan iş yerlerinden en az 100 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş uygulamasında ki “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sisteminde ki telefonunuzdan mesaj atmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, 3340’a göndermeniz kampanyaya katılım açısından yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya Şubat ayı boyunca geçerli olacaktır. 1 Şubat tarihinde başlayan kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kayıt olup alışveriş yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.